Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ach jo, to nikdo nečte internet?! Probíhá plánovaná údržba PSN serverů. "16:05 on Wednesday 9 March 2011 until 03:00 on Thursday 10 March 2011, GMT" Tedy od 17:00 do 04:00 našeho času. Mezi tou dobou se nikdo nepřihlásí na svůj účet. Ti, co se připojili před pátou hodinou nebyly odpojeni - do té doby, než se odhlásí. :lol: Pak smůla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha takze ptz nemas dobrej skill tak to nebude? SPM je kravina, podle skillu se to ridi i v medalu, zajimavy ze jsem vcera odehral asi 5 vynikajicich her a skill se my zvetsil a tobe ne. A je trochu kravina aby byl xfrybo22 s K/D 0,60 a skillem 304 lepsi nez ja a Bykk,Ready_B,Vondy,canava atd... Ty staty jsou kravina . Skill je o tom jak se ti aktualne dari, coz mi pride podle ceho se to ma ridit , nemuze bejt nekdo kdo makal na zacatku a ted mu to enjde bejt prvni to nejde, v popredi musej bejt ty kteri makaj i ted a to SPM neukazuje:) v

Me rikej ze delam kraviny, se nejdriv koukni co delas ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle jednoho parametru nelze sestavit objektivní žebříček v BFBC2, statistiky se ovlivňují navzájem a musí se analyzovat několik ukazatelů dohromady (např. kdo nezajímá vlajky, má nízké objective score apod.), mě tam chybí Score a zároveň odehraný čas. Potkal jsem např. lojky se stejným score, ale za dvojnásobný čas hraní a to nejsem džon džej rambo. jde o způsob interpretace dat, takže to asi nikdy nebude objektivní, přesto je dobré, že jsme všichni v jedné tabulce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle jednoho parametru nelze sestavit objektivní žebříček v BFBC2, statistiky se ovlivňují navzájem a musí se analyzovat několik ukazatelů dohromady (např. kdo nezajímá vlajky, má nízké objective score apod.), mě tam chybí Score a zároveň odehraný čas. Potkal jsem např. lojky se stejným score, ale za dvojnásobný čas hraní a to nejsem džon džej rambo. jde o způsob interpretace dat, takže to asi nikdy nebude objektivní, přesto je dobré, že jsme všichni v jedné tabulce...
¨

Score a odehraný čas = SPM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha takze ptz nemas dobrej skill tak to nebude? SPM je kravina, podle skillu se to ridi i v medalu, zajimavy ze jsem vcera odehral asi 5 vynikajicich her a skill se my zvetsil a tobe ne. A je trochu kravina aby byl xfrybo22 s K/D 0,60 a skillem 304 lepsi nez ja a Bykk,Ready_B,Vondy,canava atd... Ty staty jsou kravina . Skill je o tom jak se ti aktualne dari, coz mi pride podle ceho se to ma ridit , nemuze bejt nekdo kdo makal na zacatku a ted mu to enjde bejt prvni to nejde, v popredi musej bejt ty kteri makaj i ted a to SPM neukazuje:) v

Me rikej ze delam kraviny, se nejdriv koukni co delas ty.

Hele, Ultimate, řeknu ti jednu věc.. Začni se krotit, nebo ti tu zařídím doživotní banán.. ;) Já nevím, jestli si vůbec uvědomuješ, jak seš ofrklej. Člověk se za tebe přimlouvá u kámoše na Vietnam a ty nejen, že by si měl alespoň sklapnout, tak tu budeš vyskakovat? :D Nejraději bych si vytáhl z kalhot pásek a ukázal ti starou školu.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se musim pochlubit,po delší době sem překonal svuj osobní rekord za 1 hru K/D 82/16 za snipera :D

tak tomu rikam respekt, a asi i luck co? Kdyz se nekdy zadari tak ma clovek radost, zato ja vcera v MOH sem hnojil co se dalo. Nejen, ze sem prakticky v kazdym zapase byl nekde na 3. miste nejlip ale K/D bylo fakt ostuda bud bylo 1.0x a nebo 0.xx :( No musim se obhajit tim, ze sem schytal fakt bandu blbcu co delali ty nejhorsi veci co sem kdy videl D: ale i tak, proste hruza :( :P

EDIT: bezva, celkovy K/D ratio predevcirem 1.18 dnes 1.17 :(( ble :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu