Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

Mělo by to být jako v 1942 (nebo 1943 nejsem si jistej), žře na cizí základnu můžeš (ukrást tank nebo vrtulník, to je myslim si v pořádku) ale pokud někoho zabiješ dostaneš pořádnou porci mínusovejch bodů..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

presne tak ja taky :D

já jsem se to dočetl tady a minulej týden, takže jsem taky věděl půl roku prd:cheesygrin:jo a jak se tady objevilo to video s nejstarším hráčem bfbc2 na ps3, všimnul jsem si že na ovladači používá ke střelbě tlačítko s křížkem, to taky jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslel ze furt skace :) Ale tend dedek byl stejne strasny cheater :)

no to já myslel nejdříve taky, že pořád skáče, ale pak jsem si to projel s pauzama a on opravdu křížkem střílel, byla to taková přerušovaná střelba, proto my to hned od začátku bylo divný8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska zapnul rush. Hodilo to Oasis za deffendery, tak sem si zas rikal. Narazim na nakyho kkta typu Iraq Freedom a pudu se zas prepojit. Nastesti jsem se do hry pripojil na druhem spawnu. Narodil jsem se u naseho typana jako gunner ve vrtulniku a zacli sme to kosit. Ten ridic byl hroznej skiller v tom apachi. Poprvi se mi stalo, ze bych hral s borcem typu Iraq Freedom v jednom tymu. :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tohle delam ja s pistolkou a s M16 a s abakanem :P

počkej, to jako furt mačkáš L2? pouštíš, míříš, pouštíš, míříš, to se snad ani nedá hrát ne? kde je nějakej požitek ze střelby? navíc, na to se snad ani nedá spolejhat ne? to je opravdu nějaká výhoda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozitek? Hlavne ze ma vysoke K/D :)

na K/D uz seru, celkove uz seru na staty, svoje jsem si dohral, ted hraju z nudy :D

readdy_b: no jak jsem videl to video s tim dedulou, tak jsem to zkousel, ale jen s abakanem a s m16, jako de to ale musis to jeste na trenovat, jelikoz kdyz ti ten cil bezi, tak je to docela tezky, s pistolkou je to fakd dobry, to se trefis skoro vzdycky, ted uz to moc nedelam,spis skoro vubec, ani nato nemyslim, ale asi to zase vyzkousim :D, ted uz to vsechno jebu. Pozitek ze strelby v BC2? Nechtej me rozesmat :D, de to, ale nic extra, hlavne se mi libi, kdyz beham se snipou,nebo i s brokou a z bliska mu dam headshot a ono nic :), to je ten pravej pozitek ze strelby ze?( ja potrebuju videt a cejtit ten dmg ty zbrane, nevim, ale ja v BC2 nevidim nejakej rozdil mezi MG3, ktera te zbliska musi rozthrat na cucky a nejakou M14a on te typek s ni ve dverich jeste da, ikdyz zacnete strilet stejne, proste kravina) :), to bych tu hru rozmr.dal, BC2 je shitska hra, ani nevim proc ji hraju, asi zavislost :D, mam tam plnej lvl, hodne platinovek nevim este vseho a stejnak hraju jenom tajto ( obcas crysis2), nechapu , vecer de vzdy BC2 :D :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na K/D uz seru, celkove uz seru na staty, svoje jsem si dohral, ted hraju z nudy :D

readdy_b: no jak jsem videl to video s tim dedulou, tak jsem to zkousel, ale jen s abakanem a s m16, jako de to ale musis to jeste na trenovat, jelikoz kdyz ti ten cil bezi, tak je to docela tezky, s pistolkou je to fakd dobry, to se trefis skoro vzdycky, ted uz to moc nedelam,spis skoro vubec, ani nato nemyslim, ale asi to zase vyzkousim :D, ted uz to vsechno jebu. Pozitek ze strelby v BC2? Nechtej me rozesmat :D, de to, ale nic extra, hlavne se mi libi, kdyz beham se snipou,nebo i s brokou a z bliska mu dam headshot a ono nic :), to je ten pravej pozitek ze strelby ze?( ja potrebuju videt a cejtit ten dmg ty zbrane, nevim, ale ja v BC2 nevidim nejakej rozdil mezi MG3, ktera te zbliska musi rozthrat na cucky a nejakou M14a on te typek s ni ve dverich jeste da, ikdyz zacnete strilet stejne, proste kravina) :), to bych tu hru rozmr.dal, BC2 je shitska hra, ani nevim proc ji hraju, asi zavislost :D, mam tam plnej lvl, hodne platinovek nevim este vseho a stejnak hraju jenom tajto ( obcas crysis2), nechapu , vecer de vzdy BC2 :D :(

to jsem blázen...mě to míření/nemíření přijde úplně k h*vnu, to si ho radši dohonim ve skoupu analogem než pustit míření a spolejhat se, že se zaměřovací kříž dotočí na nepřítele sám...tak to by měli v BF3 dát do p*če, ať si každej míří sám...aby to nedopadlo, že si v BF6 vybereš zbraně, sedneš si, uděláš kafíčko a panďulák bude běhat a střílet sám...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem blázen...mě to míření/nemíření přijde úplně k h*vnu, to si ho radši dohonim ve skoupu analogem než pustit míření a spolejhat se, že se zaměřovací kříž dotočí na nepřítele sám...tak to by měli v BF3 dát do p*če, ať si každej míří sám...aby to nedopadlo, že si v BF6 vybereš zbraně, sedneš si, uděláš kafíčko a panďulák bude běhat a střílet sám...:D

sak, kdyz rikam, kdyz bezi tak to je doclea na♥♥♥♥♥, ale takhle kdyz stoji nebo bezo naproti tobe tak to je co trela to trefado tela, vis v bc2 je to tak, ze ikdyz do nej strilis, tak ho to zasahne do tela a nic, tajtim zpusobem ne to je 100% do tela a trefa, kort u M16.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže to je tak, že umístíš na něj kříž, ten se na něj dotočí přesně, zamíříš a střelíš, a znova umístíš na něj kříž, zamíříš a střelíš? zase když stojí, tak mi nedělá takovej problém se do něj s mířením trefit...no teď už se to učit nebudu, ale auto aim z BF3 musí pryč...trochu mi to připomíná Counter Strike, když jsem koukal kdysi na ProGame na Galaxii, jak tam běhali s nožem jako že rychlejší, nebo zamířili s pistolkou a rychle přepli na sniperku a měli zamířeno...takový s*ačky jsme se teda na vojně s bouchačkama neučili a pak ať někdo mluví o realitě:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže to je tak, že umístíš na něj kříž, ten se na něj dotočí přesně, zamíříš a střelíš, a znova umístíš na něj kříž, zamíříš a střelíš? zase když stojí, tak mi nedělá takovej problém se do něj s mířením trefit...no teď už se to učit nebudu, ale auto aim z BF3 musí pryč...trochu mi to připomíná Counter Strike, když jsem koukal kdysi na ProGame na Galaxii, jak tam běhali s nožem jako že rychlejší, nebo zamířili s pistolkou a rychle přepli na sniperku a měli zamířeno...takový s*ačky jsme se teda na vojně s bouchačkama neučili a pak ať někdo mluví o realitě:cheesygrin:

Se Scoutkou se běhá rychleji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu