Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

co je to za sestřih a čí sestřely to jsou, V1nKKu (http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/V1nKKu/) má 2 killy AT4?!!! Hlavně, že má v titulku napsáno I love AT4:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

edit: ale video je pěkný...teď se mi s AT4 jakžtakž daří, každej den se mi povedl jeden Apache, to potěší, ale je to loterie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

co je to za sestřih a čí sestřely to jsou, V1nKKu (http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/V1nKKu/) má 2 killy AT4?!!! Hlavně, že má v titulku napsáno I love AT4:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

edit: ale video je pěkný...teď se mi s AT4 jakžtakž daří, každej den se mi povedl jeden Apache, to potěší, ale je to loterie...

Střelec na videu je nějaký soz-x, má přes 2k killů s AT4.

Já sem s AT4 a víceméně se všema raketometama strašně levej, sem rád že trefim tank natož vrtulník. K tomu je potřeba perfektní odhad a pořádná porce štěstí, nemam ani jedno :)

Dá někdo zejtra večer?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Střelec na videu je nějaký soz-x, má přes 2k killů s AT4.

Já sem s AT4 a víceméně se všema raketometama strašně levej, sem rád že trefim tank natož vrtulník. K tomu je potřeba perfektní odhad a pořádná porce štěstí, nemam ani jedno :)

Dá někdo zejtra večer?

jj, večer kolem jedenáctý dám. já docela tou AT4 střílim, dodělávám si na ní platinovou hvězdu, ale sestřelit vrtulník je pro mě malej svátek (v conquestu moc nejsou ty pomalý heliny, ty se daj sundat relativně v pohodě, ale Apache/Havoc...), když to jde, tak spíš skočim do AA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platinu na AT4 jsem dělal hlavně ničenim tanků... Z heliny ti stihnou vyskočit když nemáš lepší explosive

to já taky hlavně tanky, ale u inžy si beru ten perk Destruction 2.0, protože si ho dávám jen na heli/tankových mapách a tam se to hodí...sice jsou bez magnum ammo SMGčka jako flusbrok, ale M14 to může zachránit:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já taky hlavně tanky, ale u inžy si beru ten perk Destruction 2.0, protože si ho dávám jen na heli/tankových mapách a tam se to hodí...sice jsou bez magnum ammo SMGčka jako flusbrok, ale M14 to může zachránit:)

Jo,jo smg bez magnum ammo je na prd, taky většinou řešim co si vzít jinýho, ale m14 mi teda vůbec nesedí, to už radši volim g3, jo a jinak na videu to je teda borec, ten má odhad že ty heliny padaj jak přezrálý hrušky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na jednu ránu nezabíjí na dálku žádná snipa... a M95 je totálně na ♥♥♥♥♥... přebíjí to půl roku, než zaměříš tak si stačíš sníst oběd... :D má jen 5 nábojů v zásobníku... podle mě nejhorší bolt-action snipa z celý hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu