Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

včera vypadla hodnost a perky skoro všem, mě to nešlo cca od 21:00, ale už i před tím hráli lidi s vintovkama a PKMkama:cheesygrin: a kolem 22:30 to začalo naskakovat zpět, nadával jsem jako s.vině, páč jsem si dodělával level...
jo,tak to přesně bylo, ještě že v tom nejsem sám:)třeba už se soustředí na poslední drobnosti v b3 a tady na to s prominutím se..ou, už se to děje cca měsíc a nikdy dříve to takhle často neblblo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přijde mi, že to všechno začalo před vánocemi, když naimplamentovali Vietnam, přes svátky to vloni byla hrůza, pak jim trvalo několik měsíců než to pomalu dali do kupy, no a tak před 14 dny(?) zase začaly staty blbnout, v sobotu jsem udělal ve hře zlatou hvězdu, koukám na ní po skončení, začala další hra, která spadla komplet všem a bylo po hvězdě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa ready, tak ses toho generála dočkal, tak to gratuluju...:wohow:

Hrajete dneska vlajky? Bych i dneska zapařil..:party:

díky, po roce jsem ho teda udělal, 460 hodin života mě to stálo:). hrajem každej den, dneska je pátek...tak to tak do dvou/do tří...sice zejtra jedu vyklízet barák, ale co. včera jsme jsme byli ve squadu se sprintem, cougarem a voříškem a náhodou jsme se připojili do hry, kde byl till, dlouhán, karolinka a lukz, tvl, to byly takový řežby, dva CZ squady kralovali střídavě na bojišti, ale nakonec jsme prohráli víc matchů my, ku.rvy si pozvali další lidi a poskakovali tam s LW packama a snažili se nás knifovat, kamarádi...:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ty hodiny za to stály ne..:) ? To jsou vždycky dobré boje proti kamarádům..:)

Vždycky jak se na vás připojím, tak hrajete RUSH, to mě moc neba. Takže nakonec skončíme sami s Wiťou na Erice na conquestu...:)

tak když tak večer čuzz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo ty staty mě taky štvou, ale hlavně mě hra poslední dobou docela často vyhazuje a pak mě nechce pustit zpátky, doufám že to v BF3 pořeší.

Jinak Readdy taky gratuluju k těm padesátinám :) já asi než začne BF3 uzavřu BC2 na levlu 42, na generála nemam čas ani trpělivost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ty hodiny za to stály ne..:) ? To jsou vždycky dobré boje proti kamarádům..:)

Vždycky jak se na vás připojím, tak hrajete RUSH, to mě moc neba. Takže nakonec skončíme sami s Wiťou na Erice na conquestu...:)

tak když tak večer čuzz

stály stály...co bych jinak v noci dělal, že jo....spal???

ne ne, to byla jen náhoda, rush nehraju pokud se na někoho nepřipojím:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BC2 mě už vubecn neba, 50 lvl mám tak nač se zbitečně nervovat?

PS: nechápu ty co maj 1000 hod. + nahráno...

čéče, tak to mě furt jo, dokonce jsem si dělal srandu, že už mi to konečně na 50 levelu začne jít a vono fakt jo, poslední dny leze W/L nahoru jako svině, kromě včera, jak už jsem psal...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BC2 mě už vubecn neba, 50 lvl mám tak nač se zbitečně nervovat?

PS: nechápu ty co maj 1000 hod. + nahráno...

Ty se u Battlefieldu nervuješ? U mě je to přesně naopak já něj odbourávám stres z reálnýho života :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty se u Battlefieldu nervuješ? U mě je to přesně naopak já něj odbourávám stres z reálnýho života :)

Každej je jinej :roll:

Už řekli jak to bude s betou pro majitele MoHu? To mi pošlou mail s klíčem, kterej zadám na PSN a stáhnu si to? Nebo tu bude nějak jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty se u Battlefieldu nervuješ? U mě je to přesně naopak já něj odbourávám stres z reálnýho života :)

Tak v reálnym životě stres ani moc zatim nemam ;) a poslední 2 měsíce se nervuju u BC2 :).

A místo toho abych v noci hrál du spát :), ale jen do chvíle kdy vyjde BETA BF3, pak uvidíte epický návrat Ultima ;) a ty svoje PS3 budete vyhazovat nasraním z okna xD jak vám budu dávát knify ze zadu :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Možná pozdě ale je o k aktuálnímu tématu (reaguji na stránku 224. trochu mi ujel vlak tak to chci dohnat.) válka v líbii a zabití Kadáfiho. Kadáfí nebyl zabit ale zavražděn. Byl to člové který řídil svůj stá tak jak ho řídil a několik let to nikomu nevadilo a najednou? Najedou jsou protesty a Za****á USA už se vyloďuje a ani se nic neřeklo. USA jsou nenažraný kapitalistický sv*ně kterým jde jen o ropu a o to vysát a vykořistit z ostatních států co nejvíc. USA už vybaluje tanky a dostavuje se zbytek naší slavné trojce a pár dalších. Začíná válka v líbii. Kadáfí utíká. Naše neohrožená sqadra kapitalistů postupuje a vysává zdroje jak jen to jde. NATO to je stránka sama o sobě. NATO je největší teroristická organizace na světě. Zničily vodovod který nechal Kadáfí vybudovat a připravily tak o vodu několik tisíc lidí. Vybombardovali bezdůvodně několik měst. Zabily několik tisíc lidí. PROČ? Po tom co vybombardovali tripolis víte co se bude stavět jako první? Mc´donald,KFC a další tyhle pí***iny. PROČ? Protože kam Kapitalismus nemůže na to si povolá NATO a udělá z toho mezinárodní blamáž. Celá tahle válka a tisíce mrtvých a ty nehorázné škody jsou jenom kvůli ropě a pár Mekáčům. Kde to sakra žijeme? To samé bylo s válkama v Iráqu, Afghánistánu a íránu. Tohle je svinstvo a vy chcete být jeho součástí tím že si budete hrát na nějakýho podělanýho vojáčka co běhá a střílí "terroristy"? Terroristé jsou jenom jedna velká fikce! Terroristé jsou podle tohoto systému lidé kteří se brání brání svou rodinu a svůj majetek před nenasytnýma svi**ma jménem: Bankéří,Ekonomové,Prodejci,Podnikatelé,Byznysmeni. Měli by jsme se nad sebou ♥♥♥♥♥ zamyslet!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná pozdě ale je o k aktuálnímu tématu (reaguji na stránku 224)

(mas tak zkurv.ne dlouhej prispevek ze se neda quotovat...)

Je jasne ze kdyz z toho muze zapad neco vytezit, tak placa diktatora po ramenou a leze mu do prdele a kdyz to z diktatorem zacne vypadat spatne, zapad obrati aby po prevratu nevypadal blbe. Tak to bylo vzdycky.

Druhou cast prispevku nebudu komentovat, mozna jen pokud se ti to nelibi, jed za Hugem, Fidelem nebo Cong-ilem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne :) já jsem vás chtěl jen poučit o histori tak jak se opravdu stala ;) (jo a jedna z věcí proč po kadáfím šli byla že chtěl ropu prodávat za zlato a z toho razit pana africkou měnu) a lehce naznačit že je stupidní chctít se vžívat do nkoho kdo bude vyvražďovat a zabíjet neviné a většinou i bezbrané. Protože takhle pak můžeme otupět vůči zabijení a páchání zvěrstev na bezbraných lidech. (A to by se USA a NATO hodilo.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu