Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo frustrace, to je presne. Blbec vezme tank a stoji s nim na spawnu, nenavidel jsem to na bf na pc a nenavidim to i na ps3.

to se dá částečně eliminovat hraním ve squadu, ale to zas pak musíš poslouchat ty 10tiletý fagany :roll:

naštěstí se to nestává tak často, už jsem odehrál cca 200 kol (většinu v betě) a stalo se mi to cca v 10 případech, ale je pravda, že to dokáže parádně nasrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem měl naprosto výbornou hru, na 2 základnách sme to neubránili, na 3 jsem si já a jeden cizinec vzali apache (já byl co-pilot :lol:), a musím uznat, ten týpek to s ním dost dobře uměl. Po zbytek hry sme to totiž ubránili a ani jednou nás nesestřelili :lol: Byl to mazec lítat jim nad hlavama a kosit je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhá světová v Bad Company 2?

"Nyní je ovšem venku ještě info, že se zde patrně dočkáte i misí zasazených do druhé světové války. V rámci ratingového zhodnocení padla totiž zmínka o skutečnosti, že v singleplayerovém módu hráče čekají mise na blíže neurčeném japonském ostrově právě během druhé světové."

celý text na eurogamer.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažuji o předobjednání bbc 2 limitované edice, nevíte co přesně v ní bude navíc?

Vždit to tam máš napsaný u tý hře vždy. Tak znova:

"Předobjednávková akce. Limitovaná edice za cenu běžné. Nabídka platí jen do vydání hry a nebo rozebrání zásob. Limitovaná edice přináší šest speciálních předmětů, které budete mít k dispozici hned od počátku akce. Zde podrobnější popis."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu