Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já hraju ;) a z UAV se střílí R1... a pokud máš nastavený altw (sekundární zbraň u vehiclů) tak to je R2... ale optika u UAV je lepší :P :D EDIT: teď jsem si uvědomil že ti to vlastně teprve dnes došlo takže altw ani optiku ještě mít nebudeš ;)

jinak nechápu proč v HC modu mám u některých zbraní křížek zaměřovače a u některých zbraní ne ? u brokovnic jsem to měl vždycky ale teď jsem si všiml že mám i u některých samopalů křížek, nezobrazí se mi tam když u té zbraně získám nějakou tu hvězdu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musíš přijít sám na to se kterou ti to nejlíp půjde :) někdo to kilí s m16tkou ale já si to s ní teda moc nedávám :D

a co je u assaulta ten smoke grenade ? mě to žádnej smoke nedělá :D ono to dokonce neudělá vůbec nic když tím vystřelím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to by mě taky zajímalo, chci totiž tu M1garrant nebo jak se to jmenuje :D

já už jsem to nějak zkoušel ale nechtělo mi to vzít battlefield 2 ale už nevím v čem byl ten problém, už ani nevím na kterých stránkách se to má dělat..

mohl by sem někdo šupnout ten web ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ach jo, ted hraju s takovyma picema ze to ani neni mozne, isla inocentes, vemu patrol boat, dojedu si za skalu a odstreluju mcomy, spawne se na me recon, zaveze lod nekam doprdele, dosel cas a umrel jsem. pak jsem letel v blackhawku a ten pilot narval do skaly a taky jsem umrel... je toto mozne?

tu mate ten web: http://veteran.battlefield.com/ zaregistrujte se treba na battlefield heroes, ten je zadarmo a pak muzete mit veteran status 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu