Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

NIC :cheesygrin: jen některé věci budeš mít hned od začátku (v "nornální" edici se ti odemknou až s určitou hodností)

ale tak když je to za stejnou cenu tak proč to nevzít že? 8)

když si to budu chtít jít zítra koupit (http://jrc.cz/index.php?a=2&id=33141) dostanu už tu hru nebo jak to je s těma předobjednávkama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si osobně nemyslím že by MW2 bylo nepovedený. Mě se tam nejvíc líbil Singleplayer, i když byl strašně krátkej ale rozhodně mě bavil víc než v MW1. MP taky není špatnej. Prostě to podle mě není nikterak nepovedený.

Ovšem Bad Company 2 má více možností takže je i lepší. Každopádně se taky těším až vyjde hra, protože ta mapa v demu mě už začíná štvát hrát furt dokola :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vubec me to nejak nebavi, ani tak ta predchozi beta. A navic mi to prijde graficky nic moc, takovy moc zubaty, snad jeste horsi nez jednicka. Doufam ze plna a singl bude lepsi.

koukám máš ps3 tam je jenom beta ... beta nemá žádný proces na rozmazávání (žádný AA a podobný) to znamená že na full hd to vypadá hnusně(mám osobně vyzkoušeno) ale na mojem monitoru to vypadalo dobře ... teda aspon ta první beta jak je to v tý poušti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježiš tak to nehraj. Já nevím co tu furt bože můj řešíte. No tak jdou vidět na křoví pixely. Bože muj tak se z toho nezbláznim. Když se ti to nelíbí tak to nehraju ne? A nemusím tady furt spamovat s tím jak je to shit hra (resp. grafika). To tady nikoho nezajímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu