Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

cus hoši jednoduchá otázka já když si dám do podpisu url z badcompanystats atd stránky, tak se to zaprvé neaktualizuje a nefunguje jako odkaz tím pádem to je prostě jenom obrázek, musím to furt měnit takže nevíte jak na to aby to správně fungovalo??? předem moc díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevite nekdo jak se da vypnout u ostatnich hracu headset? abych nemusel poslouchat to jejich kaslani, sukaslang kecy, a jiny hovadiny, typu breceni malyho ditete v pozadi, nervujici se zenska apod..., ktery me totalne lezou na nervy :P Nikde sem na to neprisel. Dik,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale když nejsi ve squadu tak slyšíš všechny a mutnout to nejde :(

jinak jak poznám že mi někdo vleze např. do heliny ? třeba na helipadu vždycky borec čeká až si naskáčem a pak odletí, ale když řídím já tak nevím jestli si už někdo přisedl takže odlítám na slepo a poznám to až ve vzduchu když slyším řvát minigun :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky chlapi.

jinak ja kdyz letim vrtulnikem a ridim ho, tak radsi vsichni vyskakujou :D pac sem doted nepochopil srozumitelnej styl jak to funguje to rizeni :D Takze muj let vypada tak, ze vzletnu... letim asi 50metru rovne a narazim do stromu a potom uz jen EPIC FAIL :DDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

L1 nahoru myslm,L2 dolu...A pravym analogem naklapis vrtulnik..kdyz das packu dolu,tak se ti cumak naklopi dolu,tudis poletis rovne..a opacne..,kdyz budes stoupar a zaroven davat pravej analog na horu,taak zrychlis,kdyz ho pustis,budes jen stoupat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tak v HC modu to není .. docela shit no :( ale všiml jsem si že když někdo nastoupí tak to udělá takovej zvuk jak když se šoupe oblečení, nebo spíš jak když voják s plnou zbrojí na to sedadlo doslova skočí :D jenže je to hrozně potichu takže to jde slyšet jen když je absolutní ticho... no jenže to na bojišti moc často není že... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu