Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

toho jsem si nikdy nevšiml.. buď je to moc malinký nebo to v HC modu není :) ... uvidím až zas zapařím

dole mas napsane kdo s tebou ve squadu hraje a kazdy ma pred jmenem ikonu co je za povolani ( medic, assault ... ) tak kdyz sedis v tanku tak tam mas maly tank a ten co jede s tebou tak to ma pred jmenem taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dole mas napsane kdo s tebou ve squadu hraje a kazdy ma pred jmenem ikonu co je za povolani ( medic, assault ... ) tak kdyz sedis v tanku tak tam mas maly tank a ten co jede s tebou tak to ma pred jmenem taky

no jenže tu ikonku tam má ikdyž sedí v úplně jiným tanku :P a stejně když si ke mě přisedne někdo mimo squad tak o tom nevím... zkusím tu vychytávku co poradil AHOSO_VIDAHO ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

squad dm ? a to tě baví ? dyť se to tam vůbec neřeže... nejlepší je rush, tam ty bitky celkem jsou ale občas i ten rush v tomhle pohledu pokulhává, záleží jestli narazíte na dobrý hráče a to moc často není :( taky to kazí fakt že je tam strašně málo hráčů, 12vs12 mi příjde strašně málo... kdyby to bylo ve stylu BF2 32vs32 !! to byly aspoň bitky ! přemýšlím že si pořídím MAG tam je nějak 260hráčů ne ? ale zas v BC jde všechno ničit a to se mi líbí... když si vezmu že bych v MAG tankem nezničil ani boudu pro psa tak se mi do toho moc nechce.. ... koupit či nekoupit ? máte někdo obě hry ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Canava ona ani ta demolice v bfbc2 není nijak slavná,o Magu sem přemejšlel taky ale nejsou na něj pořád finance když ted vychází tolik her. Příští rok by měla vyjít Homefront nšco na styl batlefieldu trochu v postapo kabátku a pro 64 hráčů takže pro mě velký očekávání :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jako určitě je pořád co vylepšovat to jo ale už teď ta demolice stojí za to! rozhodně lepší než ty hry kde nejde zničit pomalu nic...

a jestli má vyjít to co povídáš.. tak mag padá a počkám si na tohle :) ... no podle toho kdy to to má výjít, příští rok může být Leden 2011 a nebo taky 29. Prosinec že... mohl by jsi to upřesnit? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no moc zajímavě to teda nevypadá... vypadá to přímo strašně !! grafika nic moc ale to bych překousl, ale ta chůze vojáku ? strašná fyzika vozidel, APC co ani nevypadá jak APC (obrněný transportér), a co to mini auto na ovládání jak z COD7? no a nakonec co mě zklamalo že jsem tam neviděl žádnou destrukci okolí...

DOST UBOHÝ

připadne mi to jako první battlefield s předělanýma textůrama a modelama...

EDIT: nemám rád ty kecy že BC2 je jen předělaný COD... to není pravda... ale tohle ? to už opravdu je COD!! počínaje ukázáním získaných bodů ve stylu cod a konče zbraněma co se chovají jak z cod...

tvůrci codu si snad koupili medala i battla ne ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal jsem teď na videa z bety... a je to opravdu jak cod :( i graficky mi to cod připomíná...

ale nevím no jestli budou textury ještě propracovanější... přece neudělají tisíce a tisíce textur aby je pak znova předělávali a vylepšovali... to je přece hned udělají dobrý ne ? ale bůh ví jak to v tom herním průmyslu funguje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu