Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Ahoj všem BFBC2 propadlejm hráčům.

Mám dvě otázky:

1. Jak naložit z VIP kódem nebo spíš když ho zadám ve hře kde se dostanu na store tak mi to hodí jen nějakou hlášku a nic:-(

2.Je tu nějaká komunita čechů do hry rád bych si zahrála a třeba i pokecal ve hře když už headset mám tak proč ho nevyužít. Nejsem nijak moc ostřílenej ale myslím že lama taky nejsem takže díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádná komunita není :D prostě si přidej lidi co se v tomhle topicu vyskytují a pak se akorát připojíš když uvidíš že někdo hraje... ale měl by tu být i topic kde jsou všichni vypsaní i s PSN nickem (všichni tam asi nebudou ale je jich tam dost, a nemusíš je hledat po tomhle topicu a zjišťovat si PSNko.. jen nevím co se s tím topicem stalo nemůžu ho najít :))

EDIT: a napiš co ti to hodí za hlášku... ty takzvaný nějaký hlášky jsou nejdůležitější... bez ní ti nikdo asi neporadí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jasný tu hlášku sem hodím zítra dnes to už nějak nezvládnu.

Jo o tom topiku vím na tom sem se podílel ale myslím že tam právě BFBC2 vůbec není. A hlavně není vůbec aktuální:-( Takže to je vlastně problém nechce se mi zakládat topik kdo hraje BFBC online ale asi to tak dopadne:-(. Začal sem to hrát a myslím zapařit to z někým a domlouvat se při tom nemusí bejt špatný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky si myslím že to bude only MP ale uvidíme no :) každopádně jestli tam bude tak určitě bude mít nějaký mínusy aby to nebyla fakt superzbraň :) jak tak koukám tak to chrlí plameny celkem daleko a vojáky to taky rychle zabije tak mě jen napadá že by jste mohli mít málo benzínu (nebo co v tom je).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu