Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

taky si myslím že to bude only MP ale uvidíme no :) každopádně jestli tam bude tak určitě bude mít nějaký mínusy aby to nebyla fakt superzbraň :) jak tak koukám tak to chrlí plameny celkem daleko a vojáky to taky rychle zabije tak mě jen napadá že by jste mohli mít málo benzínu (nebo co v tom je).

tak zásadní mínus je dosah, podle mě dál než na 15 metrů s tím nikoho nezabiješ, takže takovej sniper si pošmákne a další věc, určitě to nepůjde držet stále, tak 10 vteřin, pak zase doplnit apod. tak jako to bylo třeba v CoD5 nebo jako je to u tanku, kde je taky jinak nekonečno munice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no kazdy zna v BFBC2 na kazdy mape kazdy krovi, ale o to jde =) (i kdyz je v BFBC2 stale jedna mapa, kterou vubec neznam, nevim jeji nazev, zacina se na ostrove kde se brani proti RUSHU, potom se prejde na pevninu a konci se za takovym kopcem :D - jo, takhle vypada kazdy druha mapa v BFBC2 :D) mapy jsou super a dokonce i ja osobne mapy, ktery sem nemel rad, tak sem jim prisel na chut a vyzivam se na nich =) . Nebudu se vypisovat, ktery, protoze neznam nazvy :D, ale znate to... nicmene novy mapy sou super vec, takovy spestreni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám takový 2 otázečky... co znamenají na konci kola ty čísla u některých lidí ? je to v takovým bílím políčku a většinou tam bývá 1 nebo 2 a ostatní to tam mají jen proškrlí... a ještě by mě zajímalo jakej je rozdíl mezi RPG a tím druhým raketometem ? (kromě vzhledu :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To číslo znázorňuje kolik ten dotyčný už hrál her ze serie Battlefield mínus 1. Takže třeba už jsi hrál Battlefield 2, Battlefield 2142, BF:BC1 a k tomu BF:BC2 - 4 hry mínus jedna takže tvůj veterán status by měl být 3. Přidávat jsi hry do veteráského programu lze po přihlášení zde http://www.battlefieldbadcompany2.com/veteran

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To číslo znázorňuje kolik ten dotyčný už hrál her ze serie Battlefield mínus 1. Takže třeba už jsi hrál Battlefield 2, Battlefield 2142, BF:BC1 a k tomu BF:BC2 - 4 hry mínus jedna takže tvůj veterán status by měl být 3. Přidávat jsi hry do veteráského programu lze po přihlášení zde http://www.battlefieldbadcompany2.com/veteran

to je hloupost, někdo tam měl myslím i 14ku a tolik battlefieldů rozhodně nevyšlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

H0W3N

Hloupost to není (citace z těch stránek) ,,Your veteran rank is always the total number of highlighted BF games that add to your vet rank, minus one." Problém je že to je nedodělané jako hodně věcí u EA, já bych měl mít rank 4 a podle toho webu mám, ale ve hře mám zase 5, taky mě tam nejde přidat BF1942 které mám doma originál ale ten kód to prostě nebere. Moc bych to neřešil, je to taková blbost co stejně funguje tak půl na půl, pokud jsi pamatuju tak dlouhou dobu po vydání hry na PS3 v tom čtverečku ani žádné číslo nebylo a opravily až po dlouhé době.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro mě bude asi nejtěžší dát 50 killů s helikoptérou, nikdy jsem ji moc nepoužíval a tudíž s ní ani neumím lítat... :(

to mi povidej... muj let helikopterou vypada vzdycky takhle: vzletnu >>> po cca 2 sekundach narazim do zeme >>> udelam kotrmelec s helikopterou o zem >>> vybuch >>> EPIC FAIL :D

no a takhle porad dokola :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepši je sednout do vrtulníku, lehce vzletnout tak metr nad zem a velmi pomalu vyzkoušet jak heli reaguje na pohyb páčky... jednoduché,prostě v klidu a nespěchat :). Jinak spousta lidí do toho nasedne a rychle se znaží letět do boje aniž by věděli jak se to vlastně ovladá a jak to reaguje (taky jsem to tak dělal ale být pár vteřin ve vzduchu mi moc nepomáhalo :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dyť na tom není nic těžkýho :) jen musíte vědět co se čím dělá a pak už se zkoordinujete ;) učte se s UAV...

UAV zase na druhou stranu používám docela často a to se mi ovládá dobře, to podle mě vůbec nelze srovnat s normální helikoptérou, UAV nejde přetočit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro mě bude asi nejtěžší dát 50 killů s helikoptérou, nikdy jsem ji moc nepoužíval a tudíž s ní ani neumím lítat... :(

sednes do vrtulniku se strilnama tech ve vietnamu litalo dost takze tam urcite zadne jine nebudou nechas nekoho litat kdo to umi a ty hrave nazbiras killy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu