Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

sednes do vrtulniku se strilnama tech ve vietnamu litalo dost takze tam urcite zadne jine nebudou nechas nekoho litat kdo to umi a ty hrave nazbiras killy

tak jasně, všechny ty trofeje jsou reálný, jen tahle mi z těch lehkých připadá asi nejtěžší, alespoň začnu lítat ve vrtulníku, třeba mě to chytne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

1. Myslíš VETERAN status ?

2. CG je lepší vs vojakom a RPG proti vozidlám ;)

tak nejsilnější proti vozidlám je M136 AT4,jenže rakety letí hrozně pomalu...(na mapách s vrtulníkama používam CG-samozřejmě pokud sestřelujete vrtulníky a na mapách kde nejsou vrtulníky je lepší RPG)teď si nejsem jistej,ale pokud s M134 AT4 strefíte z pravého úhlu ze strany tanku,a máte silnější výbuchy,tak tank zničíte na 2 rány ;)

a jinak,někde sem čet,že bradley má nějaký bod,který když trefíte tak vybouchne na jednu ránu(bug)je to pravda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nejsilnější proti vozidlám je M136 AT4,jenže rakety letí hrozně pomalu...(na mapách s vrtulníkama používam CG-samozřejmě pokud sestřelujete vrtulníky a na mapách kde nejsou vrtulníky je lepší RPG)teď si nejsem jistej,ale pokud s M134 AT4 strefíte z pravého úhlu ze strany tanku,a máte silnější výbuchy,tak tank zničíte na 2 rány ;)

a jinak,někde sem čet,že bradley má nějaký bod,který když trefíte tak vybouchne na jednu ránu(bug)je to pravda?

Taky by mě zajímalo proč je lepší CG proti vrtulníkům? Prostě se trefíš tracerem a pak jim nepomůže už ani svěcená voda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě se trefíš tracerem a pak jim nepomůže už ani svěcená voda

heh to ne ale třeba takové hození těch klamných cílů ano, navíc když ty klamné cíle hodíš tak to ten tracer z té helikoptéry sundá a můžeš jí značkovat znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bug to není ale nevím jestli to je i v BC2 ale v BF2 platilo že když se trefíte do škvíry mezi věží a tělem tak to zničíte na jednu ránu...a proč je lepší CG na mapách proti s vrtulníky ??

protože má nejrychlejší rakety,stačí trochu zručnosti a praxe,a dají se sestřilit i bez traceru ;) a když označíš vrtulník,a vystřelíš RPG,tak trošičku zkušenější hráč si dá pohled aby viděl celej vrtulník,a pokud vidí,že za nim letí raketa nebo má na sobě šipku z traceru tak vyzkočí,kdyžto u CG to ve většině případů nestihne(samozřejmě hraje tady taky určitou roli vzdálenost od místa vypálení rakety k vrtulníku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímalo by mě,jak se na PC ovládá vrtulník

Myslím že je to takto w,s se ovládá výkon (stoupání, klesání) a,d se helina otačí a zbytek myší. Když už jsem u těch helin tak jsi stejně myslím že v BC 2 jsou udělaný dost špatně, v BF2 tak helina ve správných rukou rozhodovala hru a nebyla pro každou lamu, v BC2 když nejste v HC modu tak je to většinou že i když je pilot sebelepší tak se s tím žádný zázrak neudělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn zlatý BF2... BC2 mi příjde víc zaměřený na pěchotu protože ani bradley nemůže kosit jak ďas ale jen po dávkách :(

už se těším na BF3, jestli to má být regulerní pokračování BF2 tak to bude nářez a určitě tam zabudují i model poškození z BC2 takže se máme na co těšit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovládá se to přesně tak, jak popsal BaronBlaster, mě zase přijde nepraktický zaměřovaní analogovou páčkou, řek bych, že průměrnej PC hráč by rozsekal průměrnýho PS3 hráče - prostě u tý myši máš lepší cit

to si rozhodně nemyslím, já třeba zkoušel hrát na obojím a jakmile jsem chytl skill na PS3, tak na PC nemám šanci... je to pouze o tom, na co si zvykneš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prostě klávesnice a myš je pro lamy a hraje se na tom trapně a je to nudný co ti na to jako mám říct :D na joy máš vibrace a všechny tlačítka po hromadě a ten analog ? lahoda !! :D a tu accuraci mám protože jsem takovejch 50hodin strašně lamil protože když jsem koupil ps3 tak jsem se učil hrát na BC2 ... jestli chceš upnu ti moje score co jsem odehrál nedávno 46 kilů a 16 smrtí :P včera s RPG jsem měl 20kilů z 26 střel :) z toho asi 3x heli..

a nevím co tu vůbec děláš běž si za svýma postiženýma bratříčkama z microsoftu... na ps3 by jsi netrefil ani stodolu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu