Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak tak, tak to nehrajte ne? já jsem s tím spokojený. bratr na to taky pořád jen nadává že tam neuletí noha, ruka. když se mi to nelíbí tak to hrát nebudu né?

trůj brácha je teda úchyl xDDD

v battlefield bad company jde celkem o efekty ... např výbuch ... a tak zvukový efekty ... zatím nejlepší hra se zvukovými efekty :love: ty jsou teda pecka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trůj brácha je teda úchyl xDDD

v battlefield bad company jde celkem o efekty ... např výbuch ... a tak zvukový efekty ... zatím nejlepší hra se zvukovými efekty :love: ty jsou teda pecka

spravne,1943 ma zvuky uplne nadherne .. hlavne kdyz ti letadlo proleti kolem hlavy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježiš tak to nehraj. Já nevím co tu furt bože můj řešíte. No tak jdou vidět na křoví pixely. Bože muj tak se z toho nezbláznim. Když se ti to nelíbí tak to nehraju ne? A nemusím tady furt spamovat s tím jak je to shit hra (resp. grafika). To tady nikoho nezajímá.

Boze ty ses vul, hadam ze chodis este na zakladku. To tady nemuzu ani projevit svuj nazor..? Ja neriam ze se mi nelibi jak je nedotazeny neco tamhle na zemi, ja rikam ze cely mi to prijde graficky nedodelany, komplet. BC1 mi prijde daleko hezci.

To neni mozny jaky sou tady idioti, vite o tom ze se to tady nazyva Diskuzni forum? DISKUZNI forum! V tomhle topicu se lidi bavej o ty hre, o vsem co se ji tyka, mj. taky o grafice. Zkus si to v ty svy podradny hlave prebrat.

"Tak to nehraj" - to je argument jak od ditete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze ty ses vul, hadam ze chodis este na zakladku. To tady nemuzu ani projevit svuj nazor..? Ja neriam ze se mi nelibi jak je nedotazeny neco tamhle na zemi, ja rikam ze cely mi to prijde graficky nedodelany, komplet. BC1 mi prijde daleko hezci.

To neni mozny jaky sou tady idioti, vite o tom ze se to tady nazyva Diskuzni forum? DISKUZNI forum! V tomhle topicu se lidi bavej o ty hre, o vsem co se ji tyka, mj. taky o grafice. Zkus si to v ty svy podradny hlave prebrat.

"Tak to nehraj" - to je argument jak od ditete.

Bohužel tě zklamu ale základku jsem opustil už dávno. Nevím proč hned argumentuješ že jsem dítě tím, že jsem řekl "abys to nehrál" což není nic špatného. V tomhle topicu jsi nedělal nic jiného než jsi nadával jaká je to debilní hra. Mimochodem, ten text na začátku zapnutí hry ti asi nic neříká žejo? BC1 je už hotová hra, tohle je pouze demo a nikterak neukazuje finální hru! Více infa: NA ZAČÁTKU HRY! Ale ty tady furt jenom stěžuješ bože můj to je tak nahouby hra, ta grafika stojí zahouby, jedička byla lepší, prostě je to hnus. A furt dokolečka. Co nám je sakra dotoho? Stačí to snad napsat jednou ne?

mimochodem, ty ses o svojí inteligenci taky moc neukázal tímto topicem, ukázal jsi akorád jakej jsi nervák. Já jsem ti nenadával ale vůbec ne. řekl jsem jenom abys to nehrál když je to pro tebe tak blbá hra. Vidíš někde že bych se dotebe navážel? Ne. Tak se laskavě uklidni ty základko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukaz mi jednou kde sem napsal ze je to blba a nahouby hra a ja vsechno uznam a omluvim se ti.

Prosim...

A kdo říkal že to myslím doslova. Prostě to co jsi napsal to je logický.

"Vubec me to nejak nebavi, ani tak ta predchozi beta. A navic mi to prijde graficky nic moc, takovy moc zubaty, snad jeste horsi nez jednicka."

"Mam jak Betu, tak Demo a rikam ze se mi ani jedno nepaci a ze grafika mi pride nic moc. "

"Me to proste prijde nic moc graficky "

Kolikrát nám ještě budeš vzdělovat, že grafika stojí zahouby? 20x 30x 100x? Hele mě je to vážně jedno. Nechci získat karty. Klidně se z toho zblázni že jsem ti řekl aby jsi to nehrál když je to pro tebe ještě horší hra než jednička... Zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar. A opet pises to co sem nikdy nenapsal, nikde sem nepsal ze to je horsi nez jednicka, napsal sem, ze GRAFICKY je to horsi nez jednicka. To je presne ono, neco napisu, pak pride decko jako ty a uplne to obrati naruby. Ze ta hra je Blba a nahouby a ze ME to prijde nic moc sou dve absolutne rozdilny veci, pokud ty to beres jako to samy je to tvuj problem a tvuj spatnej vyklad. Tohle neni zadny slovickareni, tys to doopravdy uplne obratil.

Nikdy sem nenapsal ze to hra je blba, to je tvuj nesmysl a ano, napsals to doslova. Demo MP je skvely a promysleny, ale to jsem nikdy nehanil, proste si to strasne obratil.

Spis me pripada jako kdybys nesnes kdyz nekdo napise ze se mu to nejakym zpusobem nepaci.

A tady to mas jeste jednou jen a jen pro tebe: TA HRA JE GRAFICKY NIC MOC..!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soudě dle videa (1:26), kde je vidět tlačítko B, respektive z Xka, tak je to konzolová verze. ;) Podle mě je grafika nádherná, není to sice naprostá špička, ale plně dostačující. Už jen z toho videa na mě dýchá ta pravá vojenská atmoška :cheesygrin: To budou přímo ARMY orgie! :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je opravdu nadherny, to urcite. Ale to v demu samozrejme nebylo, musis uznat ze Demo i Beta takhle hezky nevypadaj. To demo zrejme nedosahuje takovy kvality jako zminenej Singl.

A to video je z konzole nebo PC, nevis.?

kdyby jsi nebyl natvrdlej a nebyl nervní, tak jsem ti to psal ale to ty furt jenom přehlížíš. Přečti si laskavě ten text hned po spuštění hry, teda pokud vůbec anglicky umíš. Já nic nepřekrucoval, jen ty to nechápeš. Pa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem napsal ze mi to demo prijde graficky nic moc.

Tys potom napsal, ze ja tvrdim ze ta hra je blba a nahouby a horsi nez jednicka.

Pokud podle tebe tohle neni prekrouceny tak uz opravdu nevim. V zivote sem tyhle veci nenapsal, to si napsal ty.

Prekroutil si to, z toho se proste nevykroutis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podivej se na tohle video:

.. a mozna zmenis nazor!

Wow.. tak to je fakt luxusní.. Trošku mi to připomína crysis asi proto že je tam skoro stejný to prostředí.. ale jinak se na to těšim jak malej kluk .. beta mě trochu zarazila.. :cry: tak doufám že plná verze udělá díru do světa.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem napsal ze mi to demo prijde graficky nic moc.

Tys potom napsal, ze ja tvrdim ze ta hra je blba a nahouby a horsi nez jednicka.

Pokud podle tebe tohle neni prekrouceny tak uz opravdu nevim. V zivote sem tyhle veci nenapsal, to si napsal ty.

Prekroutil si to, z toho se proste nevykroutis.

Prosimtě, přece nebudeš hrát hru která má blbou grafiku. To by jsi mě opravdu překvapil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, na grafice až tak nezáleží (i když od této generace konzolí se to očekává), ale je to jeden z aspektu hry, který určuje jak se bude hra jevit jako celek.

OT: Musím přiznat, že na grafiku sem tam přihlížím a musím říct, že např. u takového Tekkena 6, kazí grafika celý zážitek ze hry, kdo hrál T6 tak ví o čem mluvím.

Jinak musím říct, že B:BC2 vypadá dobře, ale hlavně, parádně se hraje, takže už jen počkat na plnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v BFBC2 jde o atmosféru ... ta je uplně dokonalá ... např v codu tam se musí přidat i zvuky z dálky které nejsou přímo ve hře (prostě puštěné zvuky v pozadí) aby to nevypadalo tak suše aby měl hráč pocit že všude kolem je válka ... u BFBC2 zvuky v pozadí vůbec nejsou třeba :) což je na tom užasné tak atmosféra je hodně našlapaná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimtě, přece nebudeš hrát hru která má blbou grafiku. To by jsi mě opravdu překvapil.

Co to s tim ma spolecnyho? Ty uz opravdu nevis co napsat co? :D Meles uplne z cesty chlapce.

V zivote sem netvrdil ze mi zalezi na grafice nebo ze ta hra je blba. To je az k neuvereni co si tady lidi dokazou vymyslet za nesmysly i kdyz primo vidi ze to dotycnej nikdy nenapsal, opravdu tezka dmnce na tomhle foru...

Jeste jednou pro mene chapave (Ingnition, Zavorka)

- hra na PS3 Battlefield Bad Company 2 neni blba, nahouby a nema hnusnou grafiku (tezko muzu soudit kdyz jeste nevysla co)

- DEMO verze a BETA verze ME prijdou POUZE graficky nic moc a horsi nez Battlefield Bad Company 1 (opet POUZE jenom v grafice!)

- zalezi mi vic na hratelnosti nez na grafice (pokud ta grafika neni opravdu hnusna - coz ovsem neni priklad Bad Company 2 demo a beta - jen aby zas nekdo netvrdil ze tu pisu, ze grafika u Bad Company 2 je opravdu hnusna - viz. Ingnition)

Pokud to nekdo nepochopi je retard...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co takhle to už utnout?

----

za co nejraději hrajete? jaké válečné stroje máte oblíbené?

já z těch vzdušných ulítávám :D na UAVčku - 13 killů jedním UAVčkem :cheesygrin:

z pozemních je nedostižná T90 - 18 killů - bežný standart :D

a nejraději hraju za Assaulta, hlavně kvůli "nekonečnu" munice - jeden z těch lepších výsledků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to s tim ma spolecnyho? Ty uz opravdu nevis co napsat co? :D Meles uplne z cesty chlapce.

V zivote sem netvrdil ze mi zalezi na grafice nebo ze ta hra je blba. To je az k neuvereni co si tady lidi dokazou vymyslet za nesmysly i kdyz primo vidi ze to dotycnej nikdy nenapsal, opravdu tezka dmnce na tomhle foru...

Jeste jednou pro mene chapave (Ingnition, Zavorka)

- hra na PS3 Battlefield Bad Company 2 neni blba, nahouby a nema hnusnou grafiku (tezko muzu soudit kdyz jeste nevysla co)

- DEMO verze a BETA verze ME prijdou POUZE graficky nic moc a horsi nez Battlefield Bad Company 1 (opet POUZE jenom v grafice!)

- zalezi mi vic na hratelnosti nez na grafice (pokud ta grafika neni opravdu hnusna - coz ovsem neni priklad Bad Company 2 demo a beta - jen aby zas nekdo netvrdil ze tu pisu, ze grafika u Bad Company 2 je opravdu hnusna - viz. Ingnition)

Pokud to nekdo nepochopi je retard...

Ne to ty už nevíš co psát. Nevím co ty sis tady začal. Ty jsi jako naprostej nervák mi nadával že jsem ti řekl aby jsi to nehrál. Celou dobu jsi tady akorád říkál, jak je grafika nedodělaná a hnusná oproti jedničce. A furt to meleš dokolečka. Já jsem odpověděl, tak to nehraj. Ale ty jak bručoun si na mě začal nadávat jaký já jsem děcko a jak si vymýšlím. Panebože zpamatuj se a přestaň ze sebe dělat inteligenta. Škodí ti to. A nevím, zda jsi zrovna v postavení aby jsi mě mohl urážet a nadávat. Pokud ti je 20, tak se i podle toho chovej a ne jako nějakej 15 letej uraženej fakan. Tak asi vypadáš. NIC JSEM TI NEUDĚLAL, jedinej kdo je tady protivnej jseš ty. Nazdar.

PS: opět opakuji, čti ty texty který jsou téměř v každém demu. Pak tu možná v budoucnu nebudeš psát 1000x, jak je grafika a věci u dané hře nedodělané. Pa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu