Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red Dead Redemption


tekken90

Recommended Posts

Zdravím, chci se zeptat, máte někdo zkušenost s tím standalone Undead Nightmare diskem? Daj se ty DLCčka z něj hrát i v původní hře? Například abych měl Tomahawk v původní storyline RDR... mám totiž takovej neblahej pocit že ne :)

Díky za případnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • Odpovědi 326
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Nevíte proč mě to v mulťáku pořád odpojuje a jak najdu nějakej servr kde bude hodně lidi ždycky mi to našelo servr kde bylo kolem třích lidí

problémy s připojením/hraním online = problémy s netem (hráči mají slabej net a hra je neudrží)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Zdravim asi mam pro nekoho hloupy dotaz ale nejak sem se zasekl a vazne nevim jak dal...

snazim se dostat US Army Outfit

Scrap 1 az 5 mam zaskrtle ze splneno ale 6 chce abych sel za Tailorem si ho koupit.. Kdyz tam dojdu tak mi pise ze pro me neni pristupny takze pro me zaklete kolecko a vazne uz nevim co dal..

byl by tu nekdo te dobroty a vazne mi poradil co sem udelal spatne a nebo jak postupovat abych mohl splnit ukol 6 ?

Predem moc diky za odpoved

Sumi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, když chci získat outfity, některé požadují prozkoumání lokace.. "Search Solomon's Folly", "Search Thieves Landing" apod. Jenže když do té lokace přijedu, tak se mi kolečko v outfitech nezaškrtne.. Dokonce jsem v Solomon's Folly několikrát udělal dobrovolnou misi s navrácením trezoru, story mám celou dohranou.. Nevíte někdo, co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

čau, dneska jsem to kvůli panu Perrymu I. Velikému asi po sto letech pustil a chytlo mě to :D hrajete to ještě někdo? :)

edit:

nevíte proč dostávám pořád tuto zprávu?

you were removed from your session and returned to free roam.

už mě to začíná pěkně štvat! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, dneska jsem to kvůli panu Perrymu I. Velikému asi po sto letech pustil a chytlo mě to :D hrajete to ještě někdo? :)

edit:

nevíte proč dostávám pořád tuto zprávu?

you were removed from your session and returned to free roam.

už mě to začíná pěkně štvat! :D

já to hraju, btw je to kvůli připojení, taky mě to párkrát vyhodí, než se to chytne, masakr hra :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Zdravim, uz jsem tu zakladal tema na tento problem, hru jsem si koupil nedavno stejne tak konzoli jedna se o ps3 superslim 12gb, hru jsem pustil a zjistil ze se seka pri prijezdech ve meste. Sem z toho docela vykulenej, deje se to taky nekomu z vas? Sem hodne nasra*** zatim na celou konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu