Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red Dead Redemption


tekken90

Recommended Posts

nevíte někdo, jak získat koně, který Vám chcípnul? např. nevím, když bych si koupil za velké prachy (750 dolarů) nějakého koně v obchodě a ten mi potom zemřel, jestli ho dostanu zpět

ted to funguje tak, že jakmile mi chcípne kůň po chvíli mi na zapískání přiběhne nějaký jiný, ten když zemře, tak zase jiný a takhle třeba 5 koňů než mi přiběhne (pokud vůbec) ten původní, mám takový pocit, že každý kůň na kterém jsem kdykoliv jel se tam jakoby ukládá a pak až na něj "příjde řada" tak naběhne...

a to je ten hlavní problém, ze začátku hry, jsem tam měl třeba dva, takže když mi ten původní zemřel, dostal jsem nějakého náhradního a ten když pak zemřel, dostal jsem už toho původního, ted ale mám mezi tím třeba 5 koňů a myslím si, že do budoucna se to bude zvyšovat, tudíž bych musel povraždit desítky koňů než bych dostal svého původního

nevíte někdo, jestli tito "náhradníci" nejdou od někud vymazat? aby se tam střídali třeba jenom 2, 3 koně zároveň?

např. jsem si zkrotil pěkného a docela i rychlého koně, pak jsem se při jedné misi připletl pod kola vlaku, ten mi ho přejel a mezi tím už jsem měl 10 koňů a svého bělouše jsem už neviděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 326
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

HOW3M: Nevím jestli to tak půjde i u tebe, ale já mám speciální edici a tím mám i warhorse a ten když mi jednou umřel, tak jsem otevřel selectem inventář a přez deed na koně, který tam mám jsem si zase přivolal nového stejného warhorse. Protože když zapískáš tak ti přiběhne nějaký random kůň. Nevím jak je to s kupovanými koňmi - jestli na ně je také takový deed nebo ne, zkus to a uvidíš...

Teď jedna taková malá rada pro všechny - jestli narazíte na Stranger´s Quest Flowers for Lady, tak doporučuji ho udělat. Nechci spoilerovat, ale věřte mi - stojí to za to :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, tak už chápu jak to myslíš, warhorse a koupené koně, to je obojí určitě to stejné, ty máš v inventáři, ale na zapísknutí ti přiběhne tvůj kůň, není pravda, že to je random kůň, "točí" se tam koně, které jsi použil, např. právě ty co jsem zkrotil... v tom je právě ten problém, který je asi v té hře nedomyšlený

ale díky, alespoň chápu jak je to s těmi kupovanými koňmi...

tohodle strangera jsem dělal, ale nevím kde najdu ty red sage... to jediný mi chybí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorát nechápu proč rockstaři u obou her dávají střelbu pod L2 R2, když všechny ostatní hry mají L1 R1, je to silný nezvyk

To mi povidej, ja si na to porad nemuzu zvyknout a uz nekolikrat sem umrel pri snaze strilet mackanim R1 :D vzdykcy se divim proc ten vul ani za boha nevystreli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi povidej, ja si na to porad nemuzu zvyknout a uz nekolikrat sem umrel pri snaze strilet mackanim R1 :D vzdykcy se divim proc ten vul ani za boha nevystreli.

nj, kdyby to bylo alespoň jako v JUST CAUSE 2, kde si můžeš sám zvolit, jesli L1R1 nebo L2R2

já už si na to ale po 15ti nahranejch hodinách v singlu zvyknul...

btw doporučuje všem se zaregistrovat na socialclub.rockstargames.com, jsou tam docela zajímavé challenge a hlavně checklist, díky kterému si můžete kontrolovat co Vám chybí do 100% (akorát se to aktualizuje nějakým divným způsobem, to co kolikrát splním ten den tam je a to co už mám třeba 3 dny tam ještě není)

hlavně, že je tam vypsané vše co je potřeba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V blackjacku nehraješ proti přísedícím u stolu, ale proti Casinu nebo-li dealerovi, takže proto nikdo neskončí ani po hodině hraní. Jak na "Make a profit" nevím, ale řekl bych, že se musíš dostat do plusu - tzn. že když jsi ve hře za 30 dolarů tedy za 300 chipů, tak musíš jít alespoň na 310 chipů neboli 31 dolarů. Nevím jak velký profit z blackjacku musíš mít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

H0W3N: Tak to jsi četl blbě. Psali, že udělali hotfix, který opravuje zmizení zbraní a koně v multiplayeru. Když pohledáš v News na stránkách, určo to najdeš.

Zeus: Musíš ho zachytit když sedíš na koni...pak ho táhneš..ale nesmíš ho svazovat, jen ho přímo chytnout z koně lasem a můžeš jet =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

H0W3N: Tak to jsi četl blbě. Psali, že udělali hotfix, který opravuje zmizení zbraní a koně v multiplayeru. Když pohledáš v News na stránkách, určo to najdeš.

Zeus: Musíš ho zachytit když sedíš na koni...pak ho táhneš..ale nesmíš ho svazovat, jen ho přímo chytnout z koně lasem a můžeš jet =)

nepříde mi z¨že by patch vyšel a nikomu to nenabídlo stáhnutí sou to keci v kleci jestli vyšel rozhodně to ještě nedali do oběhu já mám stim multákem furt problémi třebas v tý free roam nikdy nikoho nemam a nebo jen jednoho maníka ale co se dá dělat nedáme multák večer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu