Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Little Big Planet PSP


caesar

Recommended Posts

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

poradi mi nekdo sem teraz dokoncil tie filmove casti s kingkongem a zacal sem nejaku mapku kde su crty z kazdej predoslej a je tam kruh co ked sa mi podari roztocit tak ukazovatel sa naplni ropou ale nevym co mam dal robyt lebo dokazu to skoro na maximum dat ale ono to hned padne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poradi mi nekdo sem teraz dokoncil tie filmove casti s kingkongem a zacal sem nejaku mapku kde su crty z kazdej predoslej a je tam kruh co ked sa mi podari roztocit tak ukazovatel sa naplni ropou ale nevym co mam dal robyt lebo dokazu to skoro na maximum dat ale ono to hned padne

když to budeš mít uplně tak můžeš přestat a ono to už bude pracovat samo...můžeš jít nahoru a tam vyskočit na ten mrak nebo půjdeš doprava a tam jezdí velbloud kterej ti pomůže jít dál... ;):arrow::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když to budeš mít uplně tak můžeš přestat a ono to už bude pracovat samo...můžeš jít nahoru a tam vyskočit na ten mrak nebo půjdeš doprava a tam jezdí velbloud kterej ti pomůže jít dál... ;):arrow::psp:

uz to mam ja som myslel ze musim to stym kruhom rozkrutit ale nakonec sem skocil na ten stred zacal behat a ono sa to rozhybalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu