Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Videokonvektor


:.Dragunov.:

Recommended Posts

Já to nejdřív proženu "Pocket DivX encoder" kterej mi sníží rozlišení pro iPhone, zvednu hlasitost mírně, a napasuju titulky přímo do filmu (jakoby vpálim) a výsledný Avičko proženu nějakym Convertorem pro iP, kterej to převede do MP4 ... de o to že v Pocket DivX encoder mám na výběr spoustu moznosti, a kdyz taham za "tahatko" co urcuje kvalitu, hned pod tim vidim vyslednou velikost souboru - a ten iphone convertor pouzivam jen abych ten vyslednej skocpil do mp4 .. funguje báječně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WinAVI MP4 Converter, skonvertuje vsetko na co mas kodeky, navyse uzasne rychlo a v dobrej kvalite. Konvertoval som s nim aj klipy z DVDcka, tie sli v pohode, ale nastali nejake problemy ked som si chcel skonvertovat aj ine videa z toho dvd, pisal ze nemam MPEG2 decoder. Ale inak super program :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže lidi nej je Xvid4PSP 5.00

jj XviD4PSP ma moznosti i pro iPod/iPhone xD urcite by to stalo za pokus :D

navic urco znas z psp xD

osobne ale preferuji spis 4kovou verzi (mam 4.1.1.5 xD). prostredi graficky sice horsi, ale jinak mi prijde rozhodne prehlednejsi a snazsi na nastaveni.

v 5ce jsem napr zaboha nemohl najit jak menit jazyk/styl softsub ve videu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu