Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Marvel: Ultimate Alliance 2


tekken90

Recommended Posts

marvel_ultimate_alliance_qjpreviewth.png

Platformy: Playstation 3, Xbox 360, Playstation 2, Wii, NDS, PC

Datum vydání:

Odkazy: Gamespot, IGN, Gametrailers

Marvel: Ultimate Alliance 2 Trailer

Uběhl téměř půl rok od prvních informací o hře Marvel: Ultimate Alliance 2. Ta se bude odehrávat během občanské války, přičemž si budete moci vybrat stranu, na které bojovat. Podle toho jakou si vyberete stranu, na vás bude čekat složení hratelných hrdinů. Ve hře se ovšem dočkáme plno známých tváří, jako například Hulka, Wolverina, Spidermana, nebo Venoma. Velký důraz je přitom kladen na týmové pojetí a vzájemnou spolupráci mezi postavičkami, které ovládají rozdílné vlastnosti. Dnes vyšel k této hře první trailer, který nám ji ještě více představí. Podívat se na něj můžete na http://www.gametrailers.com/player/45119.html?type=flv .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Co na tuhle hru říkáte? Máte jí někdo doma? Docela o ní přemejšlim, komiksáky mám rád, ale hrál jsem marvel ultimate alliance 1 na kompu a to mě moc nebavilo, tak mě zajímá jak je na tom dvojka..Koukal jsem na nějaký videa z hraní a nevypadá to zle..co si o tý hře myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co na tuhle hru říkáte? Máte jí někdo doma? Docela o ní přemejšlim, komiksáky mám rád, ale hrál jsem marvel ultimate alliance 1 na kompu a to mě moc nebavilo, tak mě zajímá jak je na tom dvojka..Koukal jsem na nějaký videa z hraní a nevypadá to zle..co si o tý hře myslíte?

Ono je to hodně zajímavý kontext ,ale bohužel zpracování u těhle her ,no řekněme si narovinu mizerné.....U tohoto dílu jsem jaxi doufal ,že to bude konečně kvalita ,ale vůbec tomu nevěřím co jsem viděl videa atd....

Můj názor je ten že z toho spíš mohli udělat bojovku stylu MKvsDC ,v hodně pěkné grafice ,aby se bylo alespon na co koukat....bohužel pro mě jako velkého fandu komixu je to mizérie ,snad aspon vydají náké to demo to by se hodilo.....:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu