Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Just Cause 2


tekken90

Recommended Posts

Jo je to skvělá hra,už mam za sebou 15 hodin a hotovo mam jen 13% :) baví mi to čim dál víc,mise jsou parádní a létání s letadli a s vrtulníky nemá chybu..kdo přemejšlí o koupi tak ať už nemyslí a běží do obchodu :D

A super je paragliding...tu si mozes lietat aj bez vrtulnika, lietadla po celej mape. Pekne sa pritahujes lanom a plachtis padakom (stojis na zemi, vystrelis lano na zem v urcitej vzdialenost, pritiahnes sa a hned vyhodis padak).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

je to o stejné hře, a třeba někdo tu má tu možnost, jestli ti to vadí sorry a všem ostatním se kdyžtak taky omlouvám abych nebyl OT jak je dlouhá herí doba hlavního příběhu

To jsem taky chtěl zjistit ale nikde jsem to nenašel..ale bude to určitě hooodně dlouhý jelikož jak jsem už psal,mam odehráno 15 hodin a hotovo 13%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekde jsem cetl ze jedno procento hry = 1 hodina ale je potreba plnit hlavni pribehovou linii pokud budes chodit po ostrove a delat ptakoviny nebo osvobozovat vesnice tak ta delka bude asi hodne natazena.A autori slibuji podporu hry v podobe dlc :bash:

Dokonalá délka hraní bude přesahovat až sto hodin. (citace autoru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 10 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu