Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's H.A.W.X.


tekken90

Recommended Posts

tom-clancys-hawx-20080402033529879_640w.jpg

Platformy: Playstation 3, Xbox 360, Wii, PC

Datum vydání: 3 březen 2009

Odkazy: Gamespot, IGN,

H.A.W.X. se ukazuje

Už za pár týdnů vlétne na naše obrazovky letecká akce Tom Clancy's H.A.W.X. od UbiSoftu. Je tak ten nejlepší čas k uveřejnění nových obrázků, které naleznete u nás na kartě hry http://www.konzolista.cz/seznam-her/karta/tom-clancys-hawx_1001.html . UbiSoft navíc nyní oznámil, že hra bude podporovat online kooperaci pro čtyři hráče. Takže pokud máte kvalitní headset a dobré reproduktory, budete si tak moci připadat jako pilot skutečné stíhačky, až budete komunikovat s kamarádem. Co možná trošinku zamrzí hráče, kteří nejsou připojeni na Xbox Live či Playstation Network je fakt, že H.A.W.X. nebude obsahovat split-screen multiplayer. Každopádně hra vypadá natolik zajímavě, aby si právě tito hráči internet pořídili.

HAWX demoverze

Pokud čekáte na akční letecký simulátor Tom Clancy’s HAWX od UbiSifotu, budete si moci už tento týden zahrát demoverzi. Ta se totiž už zítra objeví na Xbox Live Marketplace a ve čtvrtek na PS Store. V demoverzi budou přítomny dvě mise z plné verze hry, v nichž usedneme do kokpitu letounů F-16A Fighting Falcon, SU-35 Super Flanker a AV-8B Harrier II. Kromě klasické hry pro jednoho nebude chybět v demoverzi ani co-op pro čtyři hráče. Jak určitě nyní víte, demoverze bude jistě stát za to. Už jenom proto, že od dob Ace Combat 6: Fires of Liberation se žádná podobně dobrá hra neobjevila. Tom Clancy’s HAWX má navíc šanci překonat i svůj velký vzor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už netrpělivě vyhlížím demo, ta hra vypadá ůžasně, jako veliky fanda moderních bojových stíhaček se už moc těším

There are over 50 aircraft in the game, according to Ubisoft. So far, the website has confirmed these:

F-14

F-15

F-16

F-117

F-22

Eurofighter Typhoon

AV-8B Harrier

Rafale

SEPECAT Jaguar

JAS 39 Gripen

From screenshots, we can confirm these as well:

F/A-18

F-35

MiG-29

A-10

Su-35

Su-37

Su-47

Depending on where you pre-order, you can also receive special planes:

Gamestop- FB-22

Best Buy- F-18 HARV

Game Crazy/Amazon: A-12 Avenger II

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Právě jsem po týdnu dohrál campaign mode na úroveň Elite (tu nejvyšší) a zas tak ukrutně těžký mi to nepřišlo, sice jsem musel nějaký mise opakovat, ale dalo se to. Multiplayer jsem zkoušel, ale nebralo mě to, zatím nemám headset, ale hlavně mám nestabilní připojení...Jinak super hra s krásnou grafikou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu