Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wolfenstein


tekken90

Recommended Posts

e3-2008-wolfenstein-pics-20080715054130964_640w.jpg

Platformy: Playstation 3, Xbox 360, PC

Datum vydání: TBA 2009

Odkazy: Gamespot, IGN, Gametrailers

Wolfenstein informace a obrázky

Raven Software nyní pracují na několika zajímavých projektech, ale asi tím nejočekávanějším je pokračování úplně první 3D střílečky od id Softu. Řeč je pochopitelně o Wolfensteinovi. Nyní se díky serveru 1UP objevilo několik zajímavých informací a nové obrázky http://www.konzolista.cz/seznam-her/karta/wolfenstein_133.html . B.J. Blazkowicz bude i nadále obdařen nadpřirozenými schopnostmi, které bude brát z alternativní reality tzv. Krytu. Do něj se ovšem nebudou moci dostávat vaši nepřátelé, ale vy se tam můžete podívat téměř od začátku hry. Na hře se podílí i původní autoři z id Software a tak najdeme ve hře i spoustu odkazů na původní hru. Především to bude hledání pokladů a dokonce potkáme i nějaké ty staré tváře. Wolfenstein by měl vyjít pro Playstation 3 a Xbox 360 příští rok.

Bude Wolfenstein propadák?

Wolfenstein a Return to Castle Wolfenstein jsou klasiky, které se zapsaly do srdcí milionů hráčů. Stejnou klasikou má být i nejnovější pokračování, které si ovšem odneslo jen samou kritiku. Na NYCC měli všichni možnost si vyzkoušet hratelnou verzi a shodli se, že hra má otřesnou grafiku (Doom 3 engine), slabý framerate, špatnou AI protivníků a příliš zastaralou hratelnost. Hru se dokonce nikdo nebál přirovnat k budgetovým hrám, což je pořádná rána pro tuto klasiku. Zdá se, že Wolfenstein má našlápnuto na stejnou cestu jako nedávno vydaný HAZE. Jestli se vývojářům povede hru ještě vylepšit, je nyní otázkou. Taková klasika jako je Wolfenstein, by si určitě nezasloužila takový konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádné nové info o hře už vím nějakou dobu....to, že se někomu něco líbí nebo ne je věc známá....pro mě je gta shit....a taky se z něj může každý udělat a dávali tomu hodnocení jako, že lepší hry v podstatě není...a nezasloužila si to.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Official website:http://www.wolfenstein.com/home/agegate?ref=home

Názor z internetu:

Zahraniční kolegové zkusili hratelnou verzi hry a nešetří kritikou.

Redaktoři serveru Joystiq si na Comic Conu osahali nového Wolfensteina a pokládají si otázku, jestli není pokračování klasické střílečky trochu zbytečné. Ačkoliv je hra stále ve vývoji, a ještě tomu tak dlouho bude, většina věcí a mechanizmů je prý zklamáním.

Ať již jde o slabou grafiku, o kterou se stará upravený engine z Dooma 3 (mizerné textury a slabý framerate), Wolfenstein prý postrádá to hlavní - slušnou a zábavnou akci. Hráči se tak například nemohou krýt a nepřátelé v podstatě neoplývají žádnou umělou inteligencí.

Nacisté jsou prý jen stojícími terči a do pohybu se nedají ani v okamžiku, když jim pod nohy hodíte granát. Dojmy z hraní pak kritizují i jednu z hlavních novinek, a to alternativní realitu, do které se dostanete kdykoliv během hry zmáčknutím jediné klávesy.

Díky ní budete bojovat s novými nepřáteli, získáte nadlidské schopnosti (například možnost zpomalení času) a hlavně tak překonáte různé logické úkoly a překážky. Bohužel, využití speciálních sil prý zatím není do hry pořádně implementováno.

Autor článku se pak nebojí nazvat stávající verzi Wolfensteina jako “F.E.A.R. lite”. To je více než slušná dávka kritiky, nicméně všechno může dopadnout ještě jinak, do konce roku je přeci jenom pořád spousta času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

ja na pc a zda se mi to super rekl bych zatim nejlepsi efekty v FPS, u me to prekonalo i killzone, ale tak ja mel wolfa rad dycky ;)

framy trosku horsi,grafika vic nez dobra,nepratele se mi zdaji inteligentni pred granatem uhybaj,krejou se docela chytre,jen tu alternativni realitu bych dal pryc je to kravina jinak supr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja na pc a zda se mi to super rekl bych zatim nejlepsi efekty v FPS, u me to prekonalo i killzone, ale tak ja mel wolfa rad dycky ;)

framy trosku horsi,grafika vic nez dobra,nepratele se mi zdaji inteligentni pred granatem uhybaj,krejou se docela chytre,jen tu alternativni realitu bych dal pryc je to kravina jinak supr

nejlepsi efekty FPS?:Dtak bud ses slepej nebo si hral za zivot jenom toho prvniho wolfa:D....hru sem hral na PC..a vetsi SHIT sem nevidel...hra ktera je postavena na enginu dooma 3 v dnesni dobe next gen grafiky je vic nez smutny...grafika samotna je fakt HODNE spatna...pripomina mi to grafiku z PS2 btw myslel jsem ze aspon hratelnost bude dobra...ale dost me dorazilo to ze se chodi z lokace do lokace pres stejnou cast...coz po druhym opakovani omrzi....jako dost sem cumel...myslel sem kdyz sem koukal na videa ze to bude lepsi...ale je to fakt spatny:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepsi efekty FPS?:Dtak bud ses slepej nebo si hral za zivot jenom toho prvniho wolfa:D....hru sem hral na PC..a vetsi SHIT sem nevidel...hra ktera je postavena na enginu dooma 3 v dnesni dobe next gen grafiky je vic nez smutny...grafika samotna je fakt HODNE spatna...pripomina mi to grafiku z PS2 btw myslel jsem ze aspon hratelnost bude dobra...ale dost me dorazilo to ze se chodi z lokace do lokace pres stejnou cast...coz po druhym opakovani omrzi....jako dost sem cumel...myslel sem kdyz sem koukal na videa ze to bude lepsi...ale je to fakt spatny:(

No je to tvuj nazor ale me se to libi,kazdou chvili nakej efekt padaj cihly odnekud,neco vybuchuje,pravda je to nejlepsi prvni dve mise pak ty efekty jdou uz dolu a opakuje se to,jinak hraju na PS3 ktera nema moc peknou grafiku a kdyz to hraju na pc na 1280x800 na full je to hodne slusny. Je to reseny jinak nez jiny FPS, ze jsi vlastne v tom samym meste obsazenym nacistama ale docela originalni,ale ma to dobrou hratelnost a me to bavi narozdil od COD 5 kterej me totalne nudil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu