Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co jste si objednali z Dealextreme - doporučte nebo varujte


simontpf

Recommended Posts

Já sem objednávál DS, 2x stylus, 2x HORI folie, EDGE karta, 8GB SDHC, nákej fusak na DS...

- objednáno 4/23/2009 - drobnosti mi došli tak asi po 3-5 týdnech - horší to bylo s nekonečným čekáním na SDHC kartou a DS, které mi došlo dnes 3/6/2009. Sakum prdum 51 dní!!! A jestli se to vyplatilo? ...bohužel zatím moc ne - DSko totiž přišlo s vadou = když ho při hraní zavřu tak se nezapne režim spáku (ani displeje nezhasnou) a spuštěná hra si vesele frčí dál. Útěchou mi snad může být, že ostatní věci došly v pořádku.

Edit: takže stím displejem to asi zas tak hrozné nebude - asi je to vlastnost EDGE karty, protože v Moonshell vše funguje jak má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 112
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já sem objednávál DS, 2x stylus, 2x HORI folie, EDGE karta, 8GB SDHC, nákej fusak na DS...

- objednáno 4/23/2009 - drobnosti mi došli tak asi po 3-5 týdnech - horší to bylo s nekonečným čekáním na SDHC kartou a DS, které mi došlo dnes 3/6/2009. Sakum prdum 51 dní!!! A jestli se to vyplatilo? ...bohužel zatím moc ne - DSko totiž přišlo s vadou = když ho při hraní zavřu tak se nezapne režim spáku (ani displeje nezhasnou) a spuštěná hra si vesele frčí dál. Útěchou mi snad může být, že ostatní věci došly v pořádku.

Edit: takže stím displejem to asi zas tak hrozné nebude - asi je to vlastnost EDGE karty, protože v Moonshell vše funguje jak má

objednal sis express?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud DX nevěříš, mrkni na aukro, pár kousků tam vždycky je.

Jinak ale po nějaké době můžu stále říct, že refurbished DS z DX mi šlape jako hodinky.

To si delas snad legraci ne? Aukro? Tam bych nekoupil ani ponozky. Mam spousty znamych, co nakupuji na aukru, ale ani jednoho, co by nebyl podveden - kazdej si zazil svoje a kazdej prisel o nejaky prachy (takze suma sumarum by se jim vetsinou vyplatilo, kdyby vsechny veci kupovali nove.. vzhledem k ukradene castce, ktera jim nebyla vracena)

Pokud teda nechceš riskovat (já si taky prožil 3 týdny strachu), tak vem tohle: http://www.aukro.cz/item632575846_nintendo_ds_2_hry.html

LOL, bud tam ty DSka prodavas ty, nebo ti patri aukro, jinak si tuhle reklamcu nedovedu vysvetlit. Aukro je nejnebezpecnejsi nakup dalo by se rici. Kdyz narazis na podvodnika (coz tam neni vubec zadny problem), tak svoje penize nikdy nedostanes - to se neda rici treba o eBayi, kde platis PayPalem a kde vzdy svoje penize pripadne dostanes primo skrze PayPal zpet. Na DX zase vse prislo, zatim jsem zazil problemy jen s CZ postou (ale to se ti jeste k tomu vsemu muze stat i na Aukru).

ja si objednal expresem veci prez 140 dolaru a už 3 tydny a nic neprislo:(:(:(

A co mas ve statusu zasilky?

já jsem objednával šperháky do 14 dnů jsem je měl :)....

Hod na ne prosimte link, diky :)

objednal sis express?

Expres by mu nepomohlo:

1) ted tu sam rikas, ze mas expres a 3 tydny a nic

2) oni to neposlali protoze to nemeli na sklade.. takze expres by to moc nezrychlil.. (jen o cca ty 2 tydny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Expres by mu nepomohlo:

oni to neposlali protoze to nemeli na sklade.. takze expres by to moc nezrychlil.. (jen o cca ty 2 tydny)

Problém byl v tom, že kromě karty měli na skladě všechno - však sám víš...

... for je v tom, že postupně psali že 3/4 věcí není na skladě a pak se to porát protahovalo. No, ale řikám jak to došlo tak sem v celku spokojené (až na ten no sleep mode :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Sorry, ale když to neumíš, tak tam nelez. Co ti na to mám říct?

Já mám 197 realizovaných obchodů - nákup i prodej. Od budíku za korunu po notebook za 11 tisíc. A zatím jsem měl jeden jediný problém, kdy borec podváděl a neposlal nic. Hromadná žaloba ovšem borce poslala bručet. :bash:

Ty DSka tam neprodávám a s Aukrem nemám žádné vlastnické ani jiné vztahy. Prostě jen doporučuju to, s čím jsem spokojený. Nevím, napadám já tady někoho z toho, že vlastní Alzu a další? Třeba s Alzou jsem já naprosto nespokojený.

Sloučení postů----Nil3E

Požádat o rozdělení zásilky na více částí - ať pošlou, co mají. Mně to pomohlo.

EDIT: Sorry, nevšiml jsem si, že budu mít dva pod sebou a nevidím nikde delete. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém byl v tom, že kromě karty měli na skladě všechno - však sám víš...

... for je v tom, že postupně psali že 3/4 věcí není na skladě a pak se to porát protahovalo. No, ale řikám jak to došlo tak sem v celku spokojené (až na ten no sleep mode :) )

Požádat o rozdělení zásilky na více částí - ať pošlou, co mají. Mně to pomohlo.

EDIT: Sorry, nevšiml jsem si, že budu mít dva pod sebou a nevidím nikde delete. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale když to neumíš, tak tam nelez. Co ti na to mám říct?

Já mám 197 realizovaných obchodů - nákup i prodej. Od budíku za korunu po notebook za 11 tisíc. A zatím jsem měl jeden jediný problém, kdy borec podváděl a neposlal nic. Hromadná žaloba ovšem borce poslala bručet. :bash:

Ty DSka tam neprodávám a s Aukrem nemám žádné vlastnické ani jiné vztahy. Prostě jen doporučuju to, s čím jsem spokojený. Nevím, napadám já tady někoho z toho, že vlastní Alzu a další? Třeba s Alzou jsem já naprosto nespokojený.

Sloučení postů----Nil3E

Požádat o rozdělení zásilky na více částí - ať pošlou, co mají. Mně to pomohlo.

EDIT: Sorry, nevšiml jsem si, že budu mít dva pod sebou a nevidím nikde delete. :(

To je sice skvělé že si počítáš realizované obchody,ale to nic nemění na faktu že Aukro je nebezpečné...Nikdy nevíš kdo tě tam podvede,rozhodně nemužem podle tvých obchodů poznat jak jsou uživatelé na Aukru věrohodní..Tak si odpusť výrazy "Sorry, ale když to neumíš, tak tam nelez."...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale když to neumíš, tak tam nelez. Co ti na to mám říct?

Já mám 197 realizovaných obchodů - nákup i prodej. Od budíku za korunu po notebook za 11 tisíc. A zatím jsem měl jeden jediný problém, kdy borec podváděl a neposlal nic. Hromadná žaloba ovšem borce poslala bručet. :bash:

Ty DSka tam neprodávám a s Aukrem nemám žádné vlastnické ani jiné vztahy. Prostě jen doporučuju to, s čím jsem spokojený. Nevím, napadám já tady někoho z toho, že vlastní Alzu a další? Třeba s Alzou jsem já naprosto nespokojený.

Sloučení postů----Nil3E

Požádat o rozdělení zásilky na více částí - ať pošlou, co mají. Mně to pomohlo.

EDIT: Sorry, nevšiml jsem si, že budu mít dva pod sebou a nevidím nikde delete. :(

Pokud dodržuješ zásady typu:

Nakupuju u ověřených obchodníků.

Kupuju jen zboží s real foto.

Nenechám se napálit až moc nízkou cenou.

A podobně, pak si myslím, že téměř nemáš šanci narazit na grázla. That's all.

Tak to si bohuzel myslis blbe.

1) ja tam taky nelezu.. takze jsi trochu prestrelil

2) nekamosim se s nejakejma trotlama, kterejm by neprisel divnej notes za polovicku ceny, co jinde.. Jednoduse, nakoupili u overeneho prodejce, mel tam fotky vsechno (ty si klidne muze kdekoliv stahnout) a pak tvrdil, ze tu vec nema/nekdo mu ji ukradl atp.. Samozrejme se na nej hromadne podalo trestni oznameni a co myslis, mel z toho nekdo neco?

Ze ty mas stesti, povazuj za radost a soupej nohama. Ne kazdej ma takove stesti jako ty.. Pockej, az te taky nekdo na ceskym aukru ochcije.. Das mi pak za pravdu. Na eBayi si to jentak nekdo nedovoli, protoze tam by byl hned vyrazen a navic PayPal ma solidni ochranu zakaznika, kde si troufam tvrdit, ma vzdy navrch zakaznik. A hlavne, 10000 zrealizovanych obchodu je na eBayi bezne.. coz na ceskem aukru - kde plati ceske heslo: "vychcanost" - neni.. Je mi to jedno, vyjimka potvrzuje pravidlo - ty jsi pro mne ta vyjimka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě jsi prostě proti Aukru vysazený. Já naopak. Nemá cenu se kvůli tomu hádat. Ale říkat, že je to nebezpečné a podobně, to jsou trošku silná slova.

Obhajuješ ebay - vidíš, to já mám zase ty zkušenosti, že polovina USB disků z ebay, co mi přišla, byly fake. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ursus: Pokud to byl fake, paypal by ti pri nahlaseni vratil penize (napr. will, zde na foru, s tim ma primo zkusenosti). Na aukru jsou take fake vyrobky, nedokazu posoudit v jake mire, ale jsou - a na Aukru ti nikdo prachy nevrati, muzes dat max neg. feedback.

palos: hod sem prosimte nejlepe screen.. kdyztak jim muzes napsat a zeptat se, co se deje - mne ochotne odpovedeli a pomohli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu