Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iMob na iPhonu


Belomin

Recommended Posts

je to hra, kde kazdejch par minut ti pribude jedna energy, atd, kupujes si zbrane za prachy co vydelas v misich, (to zere energy) a bojujes s ostatnima hracema ... hra je totalne Server Side, takze hra porad plyne i kdyz si offline, .. ne jako VV, kde se zastavi, a jakoby se dohraje kdyz to pustis, ale tam vazne porad bezi...

jinak 60 000 to je moc:-D kdes to vzal:-D já mám teďka asi 6 000, a sem rád:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele je to wifi normal a ja mam tolik tech baraku ze mi to dava 65000 kazdych 60 minut a mam pod sebou uz 35 lidi takze docela davam-na zacatku sem dostaval,pripojte se aby ste byli silnejsi 144 526 342

jinak ja dostal prej mi omylem smazali zbrane misto nakemu cheaterovi tak sem dostal omluvou 400 repect pointu=4 miliony :arrow::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lvl 24, skoro 200 mobu, pres dva melouny kazdych 54 minut ;) kdyby nekdo chtel tak my cislo je 142379583, nick fuckp

btw nevim jestli to vite, ale ta aplikace je ted zdarma a daji se koupit verze, ktere vam prictou respekt body. tady mate 200 respect pts verzi, je i 400 ale tu sem nesehnal ;) je to muj upload

http://rapidshare.com/files/198948392/200rpts.ipa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to nevim, zda tam byly zrovna tyto verze. Jen vim, ze uz tam nejake respect byly. Nejak jsem to nesledoval v te dobe.

Tak jsem ted asi po 2 hodinach zapnul iMob a mam 0$, zadne uzemi, zadne zbrane, zadne domy, takze prijem 0.. Je tohle normalni? Jak se z toho asi mam vyhrabat? To mam ted zabijet ostatni fightama a postupne pomalicku po 100$ nasetrit zase na parcelu za 10k$, zbytek penez (zadny nebude) dat do banky (pricemz se mi strhne 15%), pak to vypnu a po zapnuti krom penez v bance nebudu mit zase nic? Je to normalni? Chapu, ze na mne nekdo utocil a ze mi vzal penize (moje chyba, ze jsem si tech 50k$ nedal do banky (njn zacatecnik), ale ze mi zmiznou i zbrane a parcely etc.. To jsem vazne necekal, to me ta hra teda dost otravila a dost rychle ji mazu.. Jestli vzdy po vypnuti o vse prijdu a zacinam od nuly bez zbrani a opet musim kupovat parcely (tesil jsem se, ze po tech par hodinach budu mit o nekolik tisic navic), tak to zabavne fakt neni...

Takze se ptam je to normalni? Da se nejak zalozit novy hrac a opet na nej pouzit "koupene" respekt pts, abych zacal proste znovu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je opravdu zvlastni, s nicim takovym sem se jeste nesetkal...ja to hraju uz skoro mesic a vypinam a zapinam porad, pritom to bezi krasne, bez problemu...asi to byl nejaka chyba serveru, treba to daji zpatky do poradku ;) ja teda nevim co bych delal, kdyby mi odesly vsechny budovy - mam 80x shopping plaza a dava mi to po 8 melounech, v bance skoro nic nemam, vsechno pekne v hotovosti...jo jinak s tim znovuvytvoreni hrace to nevim, myslim ze by to slo, kdyztak se poptej na foru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od te doby uz je to ok. Vcera jsem do toho zasvetil i Sim3ta a take se mu to stalo. Proste pri prvnim hrani, po pouziti a rozmeneni rospektu za prachy, tak po vypnuti a zapnuti zustane respekt jak byl (tzn. odecteny), ale vsechny penize (ktere nebyly v bance)+ vse za nej koupene proste zmizi. Bez utoku, jentak zmizi. Kdybych si ten respekt kupoval, tak bych byl asi dost vytocenej.

Jinak, na foru primo ve hre se da docist, ze ani pres appstore se neda respekt koupit a pouzit vicekrat - od jedne hodnoty samozrejme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu