Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na ovladani PC :)


Vycurat_Aspat

Recommended Posts

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no ono se to sekne jeste driv, nez tam to IP muzem zadat konkretne po vyberu network connections..zacne se neco nacitat a pri WiFi DHCP se to sekne

myschoo tak napiš jak máš co nastavení( a co máš za WIFI???) abychom si to mohli taky zprovoznit myslím si že toto je supr prográmek a přece jen kvůli tomu, že se sekne při DHCP tak ho asi hned nezavrhnem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
mam problem jestli nekdo dokaze poradit ... kdyz vyberu sve pripojeni (network connection), zacne se to "jakoby" pripojovat, ale po vterince dvouch to skoci z5 do obrazovky network connection a takhle porad dokola. to pripojeni normalne funguje v psp (na internet se v poho dostanu) ... nak netusim v cem je chyba, velmi by se mi to vnc hodilo na spravu mych nezbednych uzivatelu v praci ;)

fw mam 3.03oe-c, vnc nakopirovane v adresari \psp\game150 (to je snad dobre).

vyřešil někdo tenhle problém? mám stejnej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Pre vsetkych ktorym to neslo dobra sprava... tato verzia ktoru tu ma Vycurat je pre nizsie FW... vcera som avsak stiahol novu verziu ktora mi bezi na FW 3.30 OE-A perfektne... staci, ked ju date do GAME330 alebo pokial mate FW 3.40 OE-A tak do GAME340

http://dl.qj.net/Portable-VNC-v1.2.6-%28fw-3.xx-OE%29-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/14051/catid/189

enjoy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre vsetkych ktorym to neslo dobra sprava... tato verzia ktoru tu ma Vycurat je pre nizsie FW... vcera som avsak stiahol novu verziu ktora mi bezi na FW 3.30 OE-A perfektne... staci, ked ju date do GAME330 alebo pokial mate FW 3.40 OE-A tak do GAME340

http://dl.qj.net/Portable-VNC-v1.2.6-%28fw-3.xx-OE%29-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/14051/catid/189

enjoy ;)

fakt to funguje..diky ti s.w..a i tobe asfalte;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu