Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aliens vs. Predator 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Rád bych ,ale muzu az tak v 21:30. Kdyžtak si mě přidejte do friends. Až prijdu ozvu se.

nickps3:For_est-5

Zdarec, nemůžu nikoho najít na hru tak jestli chcete zapařit tak si mě přidejte Reimy007

zdar přidám si tě a můžem tak v 19:30 zahrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totálně na nic, když to nemají dořešené, tak to tam neměli ještě dávat. Servery sou nejspíš totálně přetížené (taky se není čemu divit), protože je to pořád samé "Connection timed out" a jiné milé hlášky ...

Jinak jsem ještě slyšel od jednoho kámoše, že prý to jde hrát pouze s lidmi, které máte ve friend listu a musí vás být prostě 8, pokud nedosáhnete tohoto počtu, tak si nezahrajete. A celkem tomu i věřím;). Proč to ale takto debilně udělali, to netuším ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo uz to tak vypada, ze musi byt na hru presne osm hracu, a kazdy ve friendlistu nekoho dalsiho. V principu je to takova pyramida, zalozim hru a pozvu treba dva nebo tri hrace a ti co sem pozval pozvou dalsi v jejich friendlistu atd. dokud nas nebude osm. Jestli se pletu, tak me opravte, ale asi to tak bude. Jinak doufam ze pujde ve finale razantneji menit ovladani, pac strilet na R2 si nemuzu zvyknout, jinak to vypada zajimave, ocenil bych vsak spis single.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych spíše radši singl, jinak s těma přátelema a hraním já jsem se připojil bez toho, ale je pravda, že jen jednou a když jsme to pak udělali jak píšou kolegové viz nahoře s těma přátelema ve friendlistu dokud vás nebude ten daný počet tak to šlo celkem v pohodě...jinak žádný zázrak to není spíš zklamání, radši bych singl :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem to pred hodkou stahnul/ale jako nic moc teda.dufam ze grafika bude lepsi.podarilo se mi pripojit jen jednou.a to sem natrafil na takove magori ze as.furt se smali do mikrofonu starsne.kdyby jsem tu hru nezanal a predtym nehral tak podle dema jsi ji nekoupim.....:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rebellion se omlouvá za Aliens vs. Predator demo

5.2.2010 13:33 | autor: Ondřej Škoch | multiplatformní | trvalý link | diskuse (4)

OSK30719e_64846_AliensvsPredator_10.jpgVývojářský tým Rebellion a vydavatelská firma SEGA se oficiálně omlouvají hráčům za problémy s hraním multiplayerového dema sci-fi FPS Aliens vs. Predator.

"Obrovský požadavek po demoverzi, který následoval po jejím včerejším vydání, způsobil, že hráči na PC a PS3 měli problémy vstoupit do hry, nebo dokonce nějakou hru najít. Vše jsme již opravili a za problémy se omlouváme," uvádí se v prohlášení.

Demoverze pro Xbox 360 byla bez problémů. V demoverzi bylo možné v deathmatchi pro osm hráčů hrát za Aliena, Predátora i mariňáka. Plná hra vyjde již devatenáctého února.

Zdroj: vg247

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimave me to furt nejde... docela zklamani tesil jsem se jak maly fracek az si zaskacu za predatora a zahraju si na assassina z vesmiru :D:D

musim uznat že ted to jde už mnohem lépe to vyhledávání ale co se týče predátora tak za toho si jen tak nezahraješ,nevim jestli se rozřazuje náhodně nebo jak ale zatim na mě nepadl :) takže zatim vetřelec o jistí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musim uznat že ted to jde už mnohem lépe to vyhledávání ale co se týče predátora tak za toho si jen tak nezahraješ,nevim jestli se rozřazuje náhodně nebo jak ale zatim na mě nepadl :) takže zatim vetřelec o jistí :D

Můžeš si zvolit za co budeš hrát;). Jak jsi v lobby a ukáže se ti, co jsi za rasu, tak na to okno s tím obrázkem rasy najeď a zmáčkni křížek a přehodí se ti to na jinou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedno slovo: zklamani....

po 15min cekani jsem si rekl ze bujdu na PC, a rek jsem si ze zacne hrat huba az me to hodi do nejake te hry... no a zaclo to hrat az hodinu pote, co jsem uz zapomel, ze vubec cekam na pripojeni... mno mene s tim, to se da prezit... ale finalni kul do srdce byly lagy... za celou hru jsem nikoho nevidel plynule chodit nebo strilet/kousat/trhat u me rozhodne problem nebyl, jelikoz v Uncharted 2 ani v zadne dalsi hre tento problem nemel.

rikal jsem si ze to bude bezva rubarna, at uz za jakoukoli rasu a ono nic.

podle dema bych si tuhle hru v zadne pripade nekoupil...

Opravdu uprimne dofam ze single player bude opravdu narez, ale zatim me MP nejak nezaujal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu