Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

50 Cent Blood on the Sand


patricenko

Recommended Posts

Myslim ze ne 50 cent je blb a blbem zustane a kdyz jsem cetl ten popis hry tak sem se musel smat :D viz -> Inu, 50 Cent a jeho kumpáni z G-Unit se chystají na koncert do neznámé části válkou zmítaného pouštního státu, za který mají inkasovat vzácný artefakt ve tvaru lebky s nevídanou hodnotou. Po absolvování ultra-husté show však zjistí, že jim byla odměna za dobře vykonanou práci sprostě ukradena. To mohutného rapera nakrkne, a tak se slovy „what a bitches!“ naběhne do nejbližšího obchodu se zbraněmi, kde se všichni mocně vyzbrojí. Poté jim už nic nebrání v tom, aby začali zběsilou honbu za svou diamantovou lebkou. Během svého putování se zapletou s místními drogovými kartely, nebezpečnými zločinci a dokonce i teroristy, a tak zbude jen na vás, jak je z tohoto problému vysekáte..

:D:D:D:D fakt blbost :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze ne 50 cent je blb a blbem zustane a kdyz jsem cetl ten popis hry tak sem se musel smat :D viz -> Inu, 50 Cent a jeho kumpáni z G-Unit se chystají na koncert do neznámé části válkou zmítaného pouštního státu, za který mají inkasovat vzácný artefakt ve tvaru lebky s nevídanou hodnotou. Po absolvování ultra-husté show však zjistí, že jim byla odměna za dobře vykonanou práci sprostě ukradena. To mohutného rapera nakrkne, a tak se slovy „what a bitches!“ naběhne do nejbližšího obchodu se zbraněmi, kde se všichni mocně vyzbrojí. Poté jim už nic nebrání v tom, aby začali zběsilou honbu za svou diamantovou lebkou. Během svého putování se zapletou s místními drogovými kartely, nebezpečnými zločinci a dokonce i teroristy, a tak zbude jen na vás, jak je z tohoto problému vysekáte..

:D:D:D:D fakt blbost :D:D:D:D

HH looool :lol: ty voe tak to musim zkusit

ONT: ja osobně taky zkusim :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
heh :) club a army of two jsou úplně dvě jiné hry.....

jinak co sem viděl hodnocení userů na x360achievements.org, tak dostala hra krásných 25% :D

Mě to tam připomíná club v tom že jak tam ty neřády střílíš připočítává se tzv. combo a od toho se ti napočítávají body,a taky i jiné věci.No a army of two zase v tom že je tam ta cooperace.

Já vím ty hodnocení jsou děsné:DJá osobně nesnáším hip hop poslouchám metal ,ale jako hra to není špatné opravdu doporučuju:!:

no teda vy s temi udelaly bordel jestli to mam stahnout nebo ne chtel bych ale kdyz dostala jen 25% tak to je jak nejaka stupid arcada

Záleží podle toho co od té hry čekáš,jestli jednoduchou docela zábavnou střílečku na pár hodin s opravdu skvělou grafikou tak si myslím nebudeš zklamaný!!!

Pro shrnutí ,ještě jsem hru neprojel ,ale mise nejsou nijak dlouhé ,zajezdíte si tam v autě,vy řídíte váš parták stříli z kulometu ,jsou tam pěkné chvaty opravdu dost efektní(někoho chytnete dáte mu pár kolen do hlavy ,popř nožem do břicha :D ,pak kupování zbraní ,nových chvátů atd...)Pro dva hráče to bude určitě ještě lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží podle toho co od té hry čekáš,jestli jednoduchou docela zábavnou střílečku na pár hodin s opravdu skvělou grafikou tak si myslím nebudeš zklamaný!!!

Souhlasím ,čekal jsme od toho nic moc ,ale když jsme to projel 1 zaujmulo mě to tak jsem si to zahrál i po 2 :bash:,ale určitě máme všichni na to odlišný názor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw používej multiquote

btw2: máš hru? máš headset a live? dáme večer?

Jo to by bylo uplně super,mám všechno i připojení k netu jen ne live:cry:Dosud mi nikdo nedokázal pomoct nebo říct mi kde je problém ,protože se na live nemůžu připojit škoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu