Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chci si koupit Acer Aspire ONE 150-Bw.


gagaman

Recommended Posts

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Shifter: Netbook Acer Aspire One žádné problémy, co já vím, nemá. Nepleť si notebooky s netbookama.

zinglbee: Všechny netbooky jsou stejný, záleží na vkusu.

ALIEN: Mini HP je hodně dobrá volba, konečně tomu dali výrobci větší výkon. Problém je ale furt v šasi, která díky hliníku odvádí teplo po celé kostře, takže používání na kolenou se nedoporučuje.

Jinak stejné co platí pro Shiftera: Neplést si netbook a notebook! Acer Aspire One rozhodně není nekvalitní výrobek.

gagaman: Jak jsem již napsal, všechny netbooky jsou stejné, záleží pouze na tvém vkusu, který si vybereš.

Jestli se ti teda líbí Acer Aspire One, tak si ho prostě kup, ale nejdřív si uvědom to, že to není herní stroj, ale spíše dobrá věcička pro manažery, ekonomy, grafiky atd.

Nicméně hry do roku 2000 by na tom měly jet bez problémů (s vyšším číslem moc nepočítej).

Tak to sry, ale měl jsem s ACERA velice špatné skušenosti a určitě i kdyby mě cokolik kdokoliv nakecal už bych ho nechtěl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,úplně klidně do něj jdi.Mám ho a nemůžu si ho vynachválit..Jestli máš doma Wi-Fi ,tím líp..je dobrej i na skype,icq a takový věci(má vestavěnej mikrofon i webkameru).K těm hrám..já na tom rozjel TrackManii United Forever a NFS:Underground 2(OK,sice na nejnižší detaily a rozlišení ale je to plynulý..).S dílenským zpracováním jsem zatim žadný problémy neměl.Má u mě ale i 2 mínusy...ten první že přední kryt je lesklej ,tudíž se ochmatá,druhý - je touchpad..lesklý neklouzavý povrch a tlačítka po stranách(dá se na to zvyknout).Měl jsem v ruce asus eee 901 a acer aspire one se mi zdál o DOST lepší.120GB HDD je velká výhoda..Takže doporučuju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shifter: Netbook Acer Aspire One žádné problémy, co já vím, nemá. Nepleť si notebooky s netbookama.

zinglbee: Všechny netbooky jsou stejný, záleží na vkusu.

ALIEN: Mini HP je hodně dobrá volba, konečně tomu dali výrobci větší výkon. Problém je ale furt v šasi, která díky hliníku odvádí teplo po celé kostře, takže používání na kolenou se nedoporučuje.

Jinak stejné co platí pro Shiftera: Neplést si netbook a notebook! Acer Aspire One rozhodně není nekvalitní výrobek.

gagaman: Jak jsem již napsal, všechny netbooky jsou stejné, záleží pouze na tvém vkusu, který si vybereš.

Jestli se ti teda líbí Acer Aspire One, tak si ho prostě kup, ale nejdřív si uvědom to, že to není herní stroj, ale spíše dobrá věcička pro manažery, ekonomy, grafiky atd.

Nicméně hry do roku 2000 by na tom měly jet bez problémů (s vyšším číslem moc nepočítej).

Konečně někdo kdo tomu trošku rozumí. Navíc ACER už se vylepšil a není to ta mladá levná firma se špatným zpracováním! Netbooky jsou opravdu všechny skoro stejné a co se týče her tak ten rok 2000, to je to přehnané. Přečti můj článek a dozvíš se víc..:) -ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz to vemu objektivne.. Sel bych do EEE, proc? Kdyz to tedy opravdu vemu objektivne (a odpustim si svoji averzi k Aceru), tak do Aceru bych nesel predevsim kvuli touchpadu a silenemu (pro mne) umisteni tlacitek mysi. Pak se mi celkove vice libi vzhled eee a dalsi vec je, ze celkove baterie v Asusu vyhledove vydrzi dele, nez v Aceru (je znama vec, ze Acer na bateriich setri - at uz v notebooku, nebo v netbooku) - nekdo mi tu muze oponovat, ze mu One vydrzi dlouho.. pockejte za 2 roky.. Navic u netbooku (mi) rozhodne nejde o vykon, takze bych sel do toho eee, ackoliv neni tak nabuseny ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vacsina ludi ti okomentuje vyrobok ktorý nema zmapovany a sudi len z niekoho odporucania..Niet nad osobne skusenosti..Hodim ti sem jeden podla mna super priklad.Ako iste vsetci vieme konvert filmov pekne zatazuje nase kompy a zdes su nejake moje skusky:

Konvertol som moj posledny upnuty film Speed Racer v programe PSPvideo express..

Firemny comp: 3,40GHz,4GB ram+nejaka ta grafika..

Cisty cas - 22minut

Manzelkyn FujitsuSiemens:2,2 GHz,2GB ramka Ati radeonka grafika

Cisty cas - 37minut

Acer Aspire one mazel: 1,6,1GB r+zdielana grafika

Cisty cas - 47minut..

Nemozem povedat zleho slova na tento acerik,ale ,mnoho ludi-mnoho chuti..

Z hier som rozbehal: Hitmana3,GTA VC,SA-slabe detaily bez sekania

Mafia1-tiez trochen pouberane detailiky,SWAT4..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš si koupila ACER a 2x se mu rozbila CD-ROMka v záruce a těsně po skončení záruky se mu rozbila zase, ACER je nekvalitní, nic nevydrží, je na jedno zapnutí když to tak řeknu

no vidíš tady to máš vyřešený cd ROMKA tam neni da se pouzit jenom externi

jinak zrovna aspire one je v tomto pohledu udelan ze stejne pevneho materialu jako EEE

vy z tech co tu pisete ze je aspire one smejd jste ho ocividne nevideli a nebo jste slyseli neco chytreho od vasich kamaradu.

a navic to co jsi napsal nebo mozna nekdo jinej ze by radsi kopil HP MiniNote

by jsi byl pekne hloupej protoze HP mininote je ze vsech netbooku ten nejhorsi(vykonem)baterie vydrzi stejne kratkou dobu jako u aceru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šel bych spíše do asusa prvé výdrž 3 hod oproti 7 - 8 hod na eee nic moc, navíc baterie u acera rychle odchází za rok budeš mít nejméně o polovinu nižší výdrž. Navíc se nedá rozšířit paměť bez zásahu autorizovaného servisu, což jsou prachy navíc, při již tak drahých paměťových modulech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol myslíš toto HP?

http://www.alza.cz/hp-mini-note-2140-d109567.htm

za 11 000,- ještě k tomu linuxová verze no promiň ale to by koupil jenom blázen.

EEE 1000h vydrží sice déle než aspire one ale taky stojí o 2000kč více než aspire one a za ty 2000kč si tu baterku můžu dokoupit taKy takže bych to neřeší.

koupil bych eee1000h i aspire one ale HP mininote NE obvzvlášť za 11 000kč aspire one stojí kolem 7500kč a má stejný výkon a klávesnici větší než kdejaký EEE.

jinak dat ramky do pocitace stoji v servisu 99kč a nerikej ze ne v ta ramka sama o sobe stojí 600kč protože si musíš koupit GIGOVKU.

a to je všechno co ti k tomu řeknu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netbook je hlavne o velikosti a o vydrzi.

Pokud koupis dalsi baterku navic a budes s sebou tahat a prendavat dve baterie, tak jaksi tyto dve hlediska hazis do zumpy - to uz si pak muzes koupit normalni notes. Nehlede na to, ze po roce obe baterie vydrzi kulove - protoze tak to proste u Acera JE. Nezda se ti to tedy trochu postavene na hlavu, co nam tu vypravis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wind asi jsi neměl tu zkušenost s Acerem, nefunguje to jak si ty maslíš. Nota pošleš do Acera a ten ti za svojí né tvojí cenu vymění paměť na 600,- zapomeň, budeš li chtít 2GB tak ti seberou tvůj 1GB modul fláknou ti tam za 2650,- nebo dle aktuálního kurzu dolaru jimi certifikovaný (jenž by jsi si koupil o hodně levněji jinde) a zase ti ho pošlou nazpět. Těch 99 kč ti nechají od cesty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu