Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

best wallpapery na plochu


Cruel97

Recommended Posts

cau rozhodl sem se udelat tema kde obrázky určitých věcí(seženu nevyrobim)sem dam a komu se budou libit tak si je stahne ale byl bych radsi na prani s tim ze by to obsahovalo co obrazek ma mit podle dotycneho a rozmery obrazovky 8) ale jeste budu muset poresit rozmery

takze pro10.jpg zacatek:AbstractWallpaperPurple.png

GameEs: přesunuto, špatná sekce.. a trochu si uprav ten první post, vypadá to děsně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEZDÁ SE TI, ŽE JE TO TROŠKU ZBYTEČNÝ?

Najít tapetu a dát si jí na plochu umí asi každej kdo je tady...

Možná se pletu a někomu se to hodí, at si každý vybere

no tak jako umí ale proč ji hledat kdyš stačí mi napsat a nemusi u pc sedět a hledat ja mu najdu a buď řekne líbí nebo řekne nelíbí a já najdu novou (je to rychlejší a časově méně náročné pro někoho) jo a ta čivava bude zatím stačit takhle kdyštak napiš jiny rozměry je to 1024x768 375.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, mě je to celkem jedno, jenom mi to tak připadá, ale jak jsem už napsal, at si každý vybere, takže nemam nic proti tobě ani tomuhle topiku, ok?

kámoši xD

jasny nemam nic proti tomu trochu kritiky musí bejt

čau neměl bys njakou pěknou tapetu které by šla dát na tv ktrerá má velikost 127cm s pěkně uděláním ferrari je my byl bych radči kdyby tam bylo více typů neš jeden diky

prosimtě mužeš mi to napsat v pixelých pokud to de skusim najit i v cm ale je to mene pouzivane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele to moc nwm ale je to plazmová tv od lg které podporuje hd takže pokud ten obrázek bude v hd tak by mněl jít

jasny ale me de o to ze kdys dam mensi rozmery a zvetsi se ti na telce tak to muze byt rozmazany nebo muze byt ten obrazek malej no nic nelsiho sem zatim nenasel Porsche_slips_by_the_Ferrari.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jako umí ale proč ji hledat kdyš stačí mi napsat a nemusi u pc sedět a hledat ja mu najdu a buď řekne líbí nebo řekne nelíbí a já najdu novou (je to rychlejší a časově méně náročné pro někoho) jo a ta čivava bude zatím stačit takhle kdyštak napiš jiny rozměry je to 1024x768

Sry,ale já chci čivavu s mopsem na jenom obrázku díky:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu