Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kubovy pc videotutorialy


kuba741

Recommended Posts

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

To mu snad musí radit někdo starší, protože tohle snad není pravda :D nejdřív ať si nainstaluje camtasii nebo něco na snímání obrazovky :D potom si to aspoň připrav dopředu, protože google známe všichni :D ale co bych ti doporučil, tak jdi od počítačů pryč a místo hackingu se dej háčking a nauč se nejdřív háčkovat než hackovat :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj Jakube. Nápad s videm je to velmi dobrý. Velice mě překvapuje jak si šikovný.Ale,video jsem nedokoukal až do konce. Je tak tak trochu nebespečné..Snad se na to podívám později.Radím ti a doporučuji jestli chceš příště udělat video které bude srozumitelnější a bude ,alespoň více zajímavější tak si předem všechno co uděláš rozmysly a naplánuj si to do detailu..Udělej si takový scénář..a zrežíruj to. Ono něco jen tak udělat a natočit není jen tak..Držím palce... Jsem si nevšimnul TÉMA JE Z 18.02.2009

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu