Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

UFC 2009 Undisputed


For_est-5

Recommended Posts

Už o pár týždňov sa na trh dostane prvé next-gen spracovanie skutočne krvavej a bolestnej záležitosti na základe reálneho šampionátu UFC a to s kompletným názvom 2009 Undisputed. Pripraviť sa môžete na plnú licenciu od samotných bojovníkov až po reálne haly do ktorých sa môžete postaviť bok po boku so svojím off alebo online kamarátom. Samozrejmosťou sa potom stanú triky, ktoré budú vierohodne kopírovať realitu a čo je rozhodne potešujúce, grafická stránka je viac než slušne odvedená.

Trailer new:http://www.gametrailers.com/player/45768.html

Platformy: PS3,Xbox360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pro mne jakožto velkého fandu UFC je to nejočekávanější hra roku 2009. Trailery naznačují, že od doby UFC Throwdown pro PS2 (což mimochodem nebyla vůbec špatná hra) uplynulo dost času a je možné tento zápas ztvárnit mnohem věrněji. Doufám v časté updaty nových zápasníků na XBL a PSstore a online aktualizace statistik. Pro fanoušky Tekkena to bude asi trochu nudné, ale znalci ocení realistické podání boje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na tuhle hru se také teším, bude to konečně bojovka která dokáže naplnit snad i očekávání takovéhle hry! UFC Throwdown pro PS2 jsem bohužel nehrál a myslím že to ve své době stálo za to! Viděl jsem dokonce že hrau UFC vyšla i na psp ale tu se mi zatím nepodařilo nikde sehnet! Tento titul pro ps3 je díky jeho zaměření pro mě stejně lákaví jako Killzone 2! Tak se necháme překvapit a snad jen řeknu tak hlavně ať už je to venku:-)Čím dřív tím líp:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli o exitenci UFC hry na PSP víš pouze z videí na youtube, pak tě asi zklamu - je to fake. Teoreticky bys mohl spustit na PSP starší UFC hru z PSX, ale ta už tak dobrá nebyla.

EDIT: Zde je hra, kterou by bylo možné spustit na PSP. Ale jak jsem psal - nebyla to žádná špička. Těžké souboje bez možnosti uložení hry, žádná kariéra a licence byly také dost podivné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale dokonce jsem našel i stránku kde to prodávali na UMD tak nevím a nebyl to film:-( V každém případě děkuji za rozšíření info o UFC. Nemám bohužel zkušenosti objednávání her z ciziny jinak bych asi neváhal a tu hru si objednal zkusím najít ten odkaz;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se radim mezi velke fanousky UFC a na hru se moc tesim. Sem moc zvedavej jak se se vsemi slozitostmi a chvaty tvurci poprali. A taky doufam ze mimo soucasne fightery se muzeme tesit i na nakou tu klasiku jako Bass Rutten, Ken Shamrock a nebo treba Tank Abbot :D

Jinac zde je home stránka:

http://www.ufcundisputed.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tech legend se trosku obavam:-( Zatim se zda, ze jdou spis cestou maximalni aktualnosti (zarazuji fightery do rosteru vzdy dle posledni serie UFC), takze kdo nyni neni na soupisce, asi se do hry nedostane. Snad jako bonusove postavy, nebo jako DLC. Za Davida Abotta bych si klidne priplatil;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ze si jeho fanda ( jeden z mala :) ), nebo aby si ho mohl tlouct ? Ja sem asi nejvic zvedav jak se to bude ovladat.
Nejsem jeho fanda, ale je to rozhodne vyrazne postava UFC. Zajimava by ve hre mohla byt jeho zoufala mala zasoba energie:-) Parkrat jsem ho uz videl, kdyz padl prakticky sam;-)

O ovladani nemam strach, tihle lidi uz dokazali, ze toto umi. UFC Throwdown bylo hodne povedene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Nejsem jeho fanda, ale je to rozhodne vyrazne postava UFC. Zajimava by ve hre mohla byt jeho zoufala mala zasoba energie:-) Parkrat jsem ho uz videl, kdyz padl prakticky sam;-)

:D

Krome zminovanych bych si urcite chtel vyzkouset Royce Gracieho z tech starsich. A prvni vec co udelam bude, ze s Minotaurem rozbiju Mira :D

EDIT: http://www.gamespot.com/sports/blogs/sports-blog/909097139/26817040/exclusive-ufc-2009-undisputed-full-roster-reveal-video-interview.html?tag=topslot;thumb;1

...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samé dobré zprávy v interview:-) Těším se na Mauricio Shogun Rua, Mirco Filipovič (to budou KO high-kicky;-) a taky se těším na vlasové variace v podání Heath Herringa:-) Už abych to měl doma;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samé dobré zprávy v interview:-) Těším se na Mauricio Shogun Rua, Mirco Filipovič (to budou KO high-kicky;-) a taky se těším na vlasové variace v podání Heath Herringa:-) Už abych to měl doma;-)

Jojo Mirco Filipovič těším se na tu hru víc a víc:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
No ale ja se tesil ze si proti sobe zahrajeme :(
Taky me to mrzi, ale diskutovat jiste budem;-)

BTW, ten roster je opravdu huge, ale jedno jmeno mi na nem presto chybi (kdyz nepocitam vsechny drive zminovane legendy) - a to je Randy Couture:-( Je to divne, v UFC91 jeste zapasil. Ze by prilis vysoke naroky na autorska prava? Kazdopadne skoda. V jeho veku mu nelze nedrzet palce.

EDIT: Moc pěkný trailer:

http://www.videogamer.com/videos/ufc_2009_undisputed_ground_game_trailer.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Cau jeste jedno info:V demu by meli byt dva fighteri a to Rua ''Shogun'' a ''The Iceman'' Liddel Chuck je to takova pozdni reklama na UFC 97 ktere myslim probehne zitra a demo vychazi ve ctvrtek.Mezi te ma to borci si dame v demu exibici a jeste by tam mel byt treningovy mod tot zatim vse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau jeste jedno info:V demu by meli byt dva fighteri a to Rua ''Shogun'' a ''The Iceman'' Liddel Chuck je to takova pozdni reklama na UFC 97 ktere myslim probehne zitra a demo vychazi ve ctvrtek.Mezi te ma to borci si dame v demu exibici a jeste by tam mel byt treningovy mod tot zatim vse.

Na tom zapase by mohlo byt dobre videt, zda pri "pro laiky" vizualne podobnem stylu vsech borcu v UFC, vystihnou autori hry jemnejsi rozdily ve zpusobu boje. Chuck je klasicky boxer az kick-boxer s perfektni obranou proti takedownu a Mauricio je zastance BJJ. Mauricio by mel mi vyrazne barvitejsi skalu pohybu a Chuck by zase mohl mit k dispozicici nejake ultimatni knockoutovaci udery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu