Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

UFC 2009 Undisputed


For_est-5

Recommended Posts

Na to jsem zvedav taky ale co sem postreh melo by to tak nejak byt kazdej by mel mit navrch v tom co dela chuck by mel mit presne tvrde udery ktere by meli vic priblizit ko protivnika a napr. A.Silva by mel mit lepsi kolena nez vetsina fighteru ale sam jako moc takhle nevim ale melo by to tak byt,nechame se prekvapit.K zapasu nevim nevim ale videl bych to na BJJ a Muay Thai jsou dobre kombinace takze veril spis Mauriciovi.Nekdy muzem dat match

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Na tom zapase by mohlo byt dobre videt, zda pri "pro laiky" vizualne podobnem stylu vsech borcu v UFC, vystihnou autori hry jemnejsi rozdily ve zpusobu boje. Chuck je klasicky boxer az kick-boxer s perfektni obranou proti takedownu a Mauricio je zastance BJJ. Mauricio by mel mi vyrazne barvitejsi skalu pohybu a Chuck by zase mohl mit k dispozicici nejake ultimatni knockoutovaci udery.

No ja bych teda rekl ze Shogun je klasickej Muai Thai :D No nic uz je po zapase tak du hledat videa :D

Tak na xbox uz demo vyslo. Myslim ze to vypada dobre ale to se musi posoudit az pri samotnym hrani. Co se me ale moc libi je grafika a hlavne prezentace.. a tim myslim hlavne komentar kde se probira Chuckuv fight proti Randymu.. no proste pohadka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://thepiratebay.org/torrent/4862192/UFC_DEMO. demo na stahnuti

vypalit na CD dat do X a bajet do dem a zpustit a busit

ne nemam je to jediny co zustalo vsechno bylo zruseny uz ale ja sem to mel stazeny pres operu tak za 20 min vim no je to torrent

Vzdy kdyz se tesim na nejakou hru bojim se zklamani zatim se me to nikdy nestalo a u tohodle tak tez ne po 4 hodinach hrani si este verim klidne na dalsich pet ALE bolej me z toho prsty uz od vcerejska tohle je neco co sem opravdu necekal doufal jsem ze to bude ''bomba'' ale atomova to opravdu ne.Mame se na co tesit a nebojim se toho ze to demo me omrzi do vidani sak uz je to jen mesic.CAU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si včera také stáhl demo a výborně jsem se u něj pobavil.

Ačkoli tedy pár výtek bych přeci jen měl. Není to ani tak kritika samotné hry, ta mě bude určitě děsně bavit a myslím, že to bude můj favorit na mnoho probděných nocí, ale prezentováno bylo ultrarealistické pojetí, tak si rýpnu:-)

Chuck Liddell je v realitě uváděn jako kickboxer, ale myslím že kopat jsem ho neviděl snad nikdy. Soustředí se hlavně na drtivé údery pěstmi. Ve hře jsem s ním kopal velmi úspěšně a naopak pěsti mi účinné moc nepřipadaly. Dal jsem soupeři desítky ran a moc mu to nevadilo. V praxi už by dávno ležel v prachu:-) Připadá mi taky, že motion capturing každého fightera byl nahrazen databází chvatů, které prostě podle nějakého klíče přidělili postavám ve hře. Takedown jaký dělá ve hře Chuck v praxi rozhodně neuvidíte:-)

Ale jinak - palec nahoru;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chuck Liddell je v realitě uváděn jako kickboxer, ale myslím že kopat jsem ho neviděl snad nikdy. Soustředí se hlavně na drtivé údery pěstmi. Ve hře jsem s ním kopal velmi úspěšně a naopak pěsti mi účinné moc nepřipadaly. Dal jsem soupeři desítky ran a moc mu to nevadilo. V praxi už by dávno ležel v prachu:-) Připadá mi taky, že motion capturing každého fightera byl nahrazen databází chvatů, které prostě podle nějakého klíče přidělili postavám ve hře. Takedown jaký dělá ve hře Chuck v praxi rozhodně neuvidíte:-)

to me donutilo trochu se zamyslet a jelikoz zatim hraju pouze za mauricia tak sem si vsiml ze kdykoliv me chucky dal KO tak to bylo prave rukama :D

Rekord zatim nemam..az ted sem zacal hrat na experta a az to dam tak to zkusim i za chucka.

btw muj nej knockout byl ze sem dal flying knee a dodelal ho hodne brutalne do krve na zemi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda ja sem este sa Shoguna nehral.jako na experta jedu jenom rukama a snazim se vyhybat boju na zemi se neda to este moc nezvladam na ex. nekdy muzete mackat jak pominuti a stene nic tocit packo jak pominute a nic ubranit se proti teakdownu neni taky zrovna nejlehci dnes rano se zlomil muj rekord 15 sek.

ach..nt bude za 10 sek tak bych to chtel zvladnout. zatim cau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take se na hru moc tesim.. Demo absolutne splnilo ma ocekavani.. Hraju na experta a souboje jsou opravdu verohodne.. S chuckem jsou nejlepsi pesti.. Tam je kral, a pokud to clovek umi nacasovat, staci opravdu dve, tri rany.. Kopat umi take dobre, ale na co, kdyz ma ty pesti.. :-) Jinak je opravdu dobre vyreseny souboj na zemi. Chuck je v tomhle trochu slabsi a hra to verohodne kopiruje.. Moje nejuzasnejsi KO bylo, kdyz se Shogun rozhodl skocit pod pas.. Videl jsem jeho prvotni pohyb a dal mu takove kolinko, ze mu oci zustali bile.. :-)) Vynikajici demo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu