Jump to content

M.A.C.H. (Modified Air Combat Heroes)


shadow.wizard
 Share

Recommended Posts

M.A.C.H. (Modified Air Combat Heroes)

M.A.C.H. je akční závodní titul od britského týmu Kuju, který se odehrává v druhé polovině 21. století. Jako obvykle jde o závody ilegální, jichž se tentokrát účastní piloti silně upravených stíhaček, kteří spolu závodí o peníze, čest i slávu v řadě herních módů. Co se zápletky týče, tak všechno začalo v roce 2049, kdy vlády států po celém světě vyměnily klasické stíhačky za automaticky ovládané stroje. To všechno prý ve snaze ušetřit životy pilotů. Využití automatů však zároveň znamenalo, že všichni ti potenciálně zachránění piloti přišli najednou o práci. Klasické stíhačky, které umí pilotovat, už totiž žádná armáda nepotřebovala. O několik let později se pak všechny tyto stíhačky objevily na černém trhu, kde byly prodávány v dražbách. Bylo jen otázkou času, kdy budou chtít noví majitelé stíhaček své stroje využít ke komerčním účelům. Tak došlo ke vzniku ilegální undergroundové soutěže, v nichž bývalí armádní piloti závodí v upravených stíhačkách.

M.A.C.H., neboli (Modified Air Combat Heroes) nabízí několik tradičních herních módů včetně mezi nimiž nechybí Arcade (jakýsi quick race), Career (tradiční kariéra), Challenge (několik klání různého druhu po sobě - MACH Melée, MACH Dash, Time Check, MACH Lap a Dog Tag) a samozřejmě ani multiplayer. V Arcade módu je hráč okamžitě po výběru letadla vržen do závodu. Zpočátku má k dispozici jenom jeden letoun, přičemž další se mu zpřístupňují až v průběhu hlavního kariérního módu. V něm (Career) na hráče čeká série turnajů v různých lokacích. Hráč se musí vítězstvím v nich pomalu prodrat přes 4 výkonnostní třídy až do Elite, kde jsou soupeři drsní, ale odměny veliké. Hráč je bude potřebovat k dalším úpravám svého letounu. Letadýlek je ve hře celkem 11, ale všechny jsou upravitelné a celkově hra nabízí přes 180 různých konfigurací oněch 11 strojů. Multiplayer podporuje hru až 8 hráčů proti sobě, ale pouze místně (Ad hoc), takže žádný online multiplayer. Hlavně, že funguje alespoň Game Sharing funkce, kdy k multiplayer klání několika hráčů stačí, když má hru jenom jeden z nich. Ostatní si totiž potřebná data od ono hráče dočasně stáhnou. Další informace o hře jsou k dispozici na homepage. Video si však můžete stáhnout i od nás. Majitelé PSP v Evropě a severní Americe by se M.A.C.H. měli dočkat v průběhu jara (březen, duben zřejmě). V Japonsku hra vyjde už na konci ledna.

Tak co hovorite na M.A.C.H.? No mne sa to zatial paci... ale na mna je to prilis rychle... styl Burnoutu... narazite jemne do skaly ani skrabanec... naburate silno... mate po lietadle... no idem to testovat :)

A mam jeden problem... robi to len mne ale kazdemu... v menu sa mi zle ukazuje M.A.C.H.

f_24349603_073a00ea771b9135ade6ad03a403bd1e.jpg

[flash width=425 height=350:4b57b30810]

[/flash:4b57b30810]
Link to comment
Share on other sites

1. mne to v menu ziaden problem nerobi.

2. hru som hral vcera poobede, presiel som prve tri obtiaznosti. Takze v zaklade ide o akesi preteky stihaciek v roznych prostrediach alebo nicenie stihaciek na cas. Pri pretekoch ide o styl Revoltu (preteky auticok na dialkove ovladanie), cize pomocou zbrani zostrelujete svojich superov a pomocou vasej sikovnosti sa dostavate vpred. Pri lete tesne nad zemou/hladinou vody si nabijate mach power, ktory vyuzijete na extremne zrychlenie a vyhybacie manevre pred raketami superov. V druhom type sa dostanete do zony, kde leta 8 stihaciek a navzajom sa zostrelujete hlava nehlava pomocou gulometu + pomocok, ktore najdete aj v normalnej jazde. V mode kariery ziskavate peniaze na vylepsovanie stihaciek a ich polepenie roznymi nalepkami a malbami. Pri prejdeni takeho mini tournamentu ziskate novu stihacku (celkom pekna animacka). Toz v podstate asi vsetko.

Plusy: pekna grafika; pocit, ze skutocne letite rychlo; slovenska a ceska vlajka; aspon nejake vylepsovanie stihaciek

Minusy: ziadny vyvoj vpred, (mohli tam vtisnut aspon nejaky chaby pribeh o skrachovanom pilotovi, ktory musi zarobit peniaze, aby zaplatil operaciu oci svojej najdrahsej babicky)

Moje hodnotenie: 5/10

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy