Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak si udělat vlastní USB větráček.


Smack

Recommended Posts

No tak ja sem konecne mel trochu casu a tak sem postoupil s moji upravou jak sem tu uz nekde psal, vetraky zadni se daji vymenit urcite ale ja to neresil. ja sem vyndal mechaniku a dal misto ni 120mm ventilator,v case je dira "hnusna" nemam na to potrebne nareadi a tak vrtam a tak ale je to des zatim. tou dirou to nasava vzduch a fouka primo na chladic GPU. Tim se utlumily i zadni ventilatory jelikoz je tam fakt pruvan a GPU se nehreje jako magor a tak nepotrebujou zadni ventilatory zrychlovat. no a doresit musim nejak elegnatne propojeni mechnaiky dal sem ji do case od HD-DVD kterej sem kompletne vykuchal a dal do nej tu mechaniku z xka urezal sem ji ty nozicky aby se tam vlezla pak sem musel sundat z supliku ten predni kryt a oriznout suplik abych tam mohl nasadit ten predni kryt z supliku HD-DVD mechaniky, je to jiny a sirsi. ale neni poznat ze tam je jina mechnaika,sata pripojeni sem vyresil tak ze jsem koupil zadni zaslepku do PC s dvema Esata a jeden Esata jsem dal do mechaniky prisrouboval z venku sroubkama a druhej konec "SATA" strcil uvnitr do mechaniky v xboxu to musim udelat taky tak, zatim to cumi jen tak ven, jinak je to propojene Esata kablikem.Napajeni sem prestrihl a nastavil kabelem od LPT kabelu zatim napevno ale chci to udelat taky na nejake konektory. Mozna DB9 pokud se budou moci spojit vsechny zemne "GND" na napajecim kabliku abych ziskal co nejmin dratu. eject sem naletoval dva draty na puvodni tlacitko v HD-DVD case jsou soucasti toho prodlouzenyho kabelu k napajeni mechnaiky a v xboxu jsem je naletoval na desku zespod na kontakty od eject tlacitka. FOtky budou az bude minimalne aspon ta dira nejak rozumne udelana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Dobrej nápad, fachá mi to i na PS2, dík :D. Jen se chci zeptat, když ten větrák jede přes USB tak se asi točí maximem že? Nemůže se stát že třeba vyhoří nebo se prostě rozbije?

zalezi jakej je to vetrak, jestli mas 12V tak se netoci ani polovicnima otackama, protoze USB ti vic jak 5V neda .. leda ze bys pred ten vetrak dal jeste trafo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Cus vsem :D

Prave jsem si omylem vytrhnul vetracek z PS2ky, a podle tohoto navodu jsem si ten vetrak predelal na napajeni z USB, akorat ze ten vetracek je na 7V.....nevadi to?? Bojim se ze se mi konzole prehreje...nemate neaky tip na vetracek na 5V? Ktery bi mi ps2ku porane chladil?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejně ten větrák nejede na plno alespon ne u FAT a u toho bych se nebal přehřátí

Cus vsem :D

Prave jsem si omylem vytrhnul vetracek z PS2ky, a podle tohoto navodu jsem si ten vetrak predelal na napajeni z USB, akorat ze ten vetracek je na 7V.....nevadi to?? Bojim se ze se mi konzole prehreje...nemate neaky tip na vetracek na 5V? Ktery bi mi ps2ku porane chladil?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravim.

Velice se omlouvam za tento příspěvek, ale v elektro se moc nevyznám. Na začátku je napsáno, že to bude pohánět cokoliv v rozsahu 5V.

pojede mi to na USB kdy tam napojím toto? :

http://www.alza.cz/fluorescencni-katodova-lampa-revoltec-d77695.htm

je tam odběr 3W, tak se jen chci zeptat, jestli to pujde nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepude je na 12V

Zdravim.

Velice se omlouvam za tento příspěvek, ale v elektro se moc nevyznám. Na začátku je napsáno, že to bude pohánět cokoliv v rozsahu 5V.

pojede mi to na USB kdy tam napojím toto? :

http://www.alza.cz/fluorescencni-katodova-lampa-revoltec-d77695.htm

je tam odběr 3W, tak se jen chci zeptat, jestli to pujde nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu