Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Motorstorm: Arctic Edge


GTking4ever

Recommended Posts

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 months later...

Tak to tu znovu oživíme.....mám tu nové videa z gameplaye z PSP.....

Grafika mi přijde o malinko slabší než ve screenech a v reklamních videaích ale to tak bývá....tak už jen tady sou ty videa :thumbup:

http://www.gametrailers.com/player/55452.html

http://www.gametrailers.com/player/55451.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na tuhle hru se tesim hodne. Grafika mi prijde ze je dobra. Jen doufam ze zas nebude jen na FW 5.55...

já bych si klidně nainstaloval ofík a hry si kupoval, ale to by mi hrozně štvalo, že po letech co nic pořádnýho nevyšlo začíná vycházet jedna dobrá hra za druhou a já bych na to neměl prachy:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je to tady vyšel Motorstorm....už je TL tohle MotorStorm Arctic Edge EUR PSP-GLoBAL,ale jak už tak bývá u posledních her...........

:cry:Hra vyžaduje FW 5.55:cry:

K*rva, jedna z těch nejhorších zpráv tenhle tejden.....
no kurna... ja uz o chci hraaaaaat :)
nechtěl sem bejt poslem špatnej zprav ,ale už je to tak...taky sem z toho na palici:bash::angry: ted už jenom čekat a snad to pude i na novej deskach

jestli vam udelam radost, tak to podle me to pujde prolomit prez hex editor, kdyz si to hodite do formatu pbd? nebo jak ten format je.. takhle se prolomovali aji DEMA a daj se takhle upravovat SAVE... zitra to skusim, ale myslim ze to nekdo udela driv a nebo proste udelaj Homebrew ze budes mit FAKE FIRMWARE... bud a nebo.. verim ze do konce tydne si to vsichni zahrajete...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli vam udelam radost, tak to podle me to pujde prolomit prez hex editor, kdyz si to hodite do formatu pbd? nebo jak ten format je.. takhle se prolomovali aji DEMA a daj se takhle upravovat SAVE... zitra to skusim, ale myslim ze to nekdo udela driv a nebo proste udelaj Homebrew ze budes mit FAKE FIRMWARE... bud a nebo.. verim ze do konce tydne si to vsichni zahrajete...

Jestli se nemýlíš a já to budu v neděli hrát, tak ti z radosti pošlu půlku credits, i kdybys s řešením neměl nic společnýho:-D

EDIT: Vím jak tu ochranu prolomit. Když půjdu a koupím si tu hru, tak do konce toho dne tu ochranu někdo prolomí protože já mám hroznou smůlu:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby vyzadovala 5.50 tak by se nepatchovala ^^

navic predpokladam, ze by kvuli jednomu regionu predelavali Potrebu firmware-u 5.55 :)

What we know:

Soul Calibur Broken Destiny (Euro) does NOT require OFW 5.55 like the Japanese version does (and like the US version likely will). Instead it requires 5.00. However, it seems to have some sort of new anti-piracy check that causes the game to freeze after selecting characters on anything but a PSP Phat.

zdroj:

http://pspiso.com/showthread.php?t=497564

p.s. ano pomylil som sa hra nevyzaduje 5.50 ale 5.00, a tato informacia ktoru som vlozil je na vela strankach.

Ziadna hra ktora vyzaduje 5.55 nebola zatial patchnuta pokial viem - ak taka hra je budem len rad ze sa tato ochrana da obist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
jestli vam udelam radost, tak to podle me to pujde prolomit prez hex editor, kdyz si to hodite do formatu pbd? nebo jak ten format je.. takhle se prolomovali aji DEMA a daj se takhle upravovat SAVE... zitra to skusim, ale myslim ze to nekdo udela driv a nebo proste udelaj Homebrew ze budes mit FAKE FIRMWARE... bud a nebo.. verim ze do konce tydne si to vsichni zahrajete...

Zkusit to muzes , ale jak rikas jde o pomerne stary zpusob a hra na umd neni to same jako demo :)

Myslim si ze by na to nekdo uz takto prisel .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska vydalo sony novej fimware, tak doufejme že brzo někdo udělá nový CFW a bude vše v cajku..:)

Na dobry veci si musis holt pockat, ja jsem optimista, davam tomu cas do vanoc. nakonec vsechno v cajku je - pro sony urcite :) a tim padem i pro nas - pokud nevyjde CFW na kterym budou behat nejnovejsi pecky, sony proda vice kusu her, potazmo novych psp go, coz pro nas znamena vice kvalitnich her do budoucna. jenom skoda ze nepujdou spustit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu