Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem s garfikou new problem


pigi96

Otázka

Caw lidi dnesm jsem si nainstaloval new grafiku normal to rozjedu ale jak mile restartuju pc tak mi to zapipa a na monitoru mi to napise "NO SIGNAL" vypnu pc na zroji necham asi 5 min stat pak pustim a grafika jede co s tim?? poredte plz....:cry::cry::cry::cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Teď mě napadlo, zkoušel jsi ji vytáhnout a znovu zapojit? A zkusit reinstalnout ovladače na GK.

zapojit a vypojit monitor sem zkousel a nic aktualizaci jsem udelal kolem 16 hodiny a zatim to slape tak uvidim doufam ze uz to pujde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je to zdrojem, mam i stejny monitor jak ty , to pípání je jasně zdrojem musel sem si koupit silnější pro moji hd4850, to padání je možná že máš starší pci-express x16

sry ale mam AGP a zdroj je uplne optimalni na to kdyz jsem koupil PC tak jsem tam mel 350W pak jsem koupil graf. kartu ktera chtela minimum 450W a mam 550W takze podle me to ti asi nebude :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak hele zkus uplne schodit pc a nic nezalohuj kdyztak si to hod na externak nebo upni na nejaky stranky a pak to vse nainstaluj treba windowsi jsou nastaveny na puvodni grafickou kartu a nechce se neco treba prepsat

to me taky napadlo tex jsem ho restartoval a napsalo to tohle ( warning! the previous performace of overclocking is failed and system is restored to the defaults settings ) preklad ( Pozor! předchozího výkonu pro přetaktování je selhal a systém se obnoví na výchozí nastavení ) ale ja nic netaktoval da se to nejak spravit treba tim ze si nainstaluju novou verzi biosu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
huuu............no takhle nez se stim pitlat tak to dones radsi odbornikovy a co normalne az ti nabehne pc tak tam by s mel mit nastaveni grafiky tak zkus snizit vykon nebo spotrebu treba tvuj pc nezvalda tak na necem setri a kdyz se to prezene tak nastane nejakej problem

ne udela to jen nekdy jindy to zas nabehne uplne v poho.... a k odbornikovi se mi to moc davat nechce protoze jsem si s nim psal a on mi rek ze za to dam 600 jen za to ze se mi na to mrkne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu