Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

chtel bych upgradovat pc


kuba741

Recommended Posts

  • 3 months later...

tak teda to trošku upravím

kup si ramky třeba Patrioty Vipery (2-4gb) - zkoušel jsem je, a jsou kvalitní a za tu cenu stojí

http://www.alza.cz/patriot-4gb-kit-2x2gb-ddr2-800mhz-viper-series-d100318.htm

a grafiku 4830:

http://www.alza.cz/graficka-karta-asus-eah4830-htdp-512md3-d103833.htm

a máš to za 4000,- s poštou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teda to trošku upravím

kup si ramky třeba Patrioty Vipery (2-4gb) - zkoušel jsem je, a jsou kvalitní a za tu cenu stojí

http://www.alza.cz/patriot-4gb-kit-2x2gb-ddr2-800mhz-viper-series-d100318.htm

a grafiku 4830:

http://www.alza.cz/graficka-karta-asus-eah4830-htdp-512md3-d103833.htm

a máš to za 4000,- s poštou..

diky moc!!!ale spis bych chtel tu grafarnu nakou nvidii byla by s timhle vykonem?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
kup si nVidia 8600 nebo 9500

2GB ramek

a zahrajes si cod 5 i gta 4(s 9500) na nizky detaily a jeste ti zbyde cca 1000kč

Je nesmysl si stavět pc na GTA IV...... je příšerně optimalizované.....

Kubo:) jak už jsem napsal...... kup si ramku nad 2GB a poté Nvidi 8600GT (jak psal wind) nebo dražší 9800GT ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

beru 8800 gt ta se mi zamlouva uplne libova:D

co je na ní tak libovýho ? ta lapá po dechu už v crysis na střední...

a co takle použít alternativu a ušetřit ? Na co nvidia když máš málo penez, kup si ati

Jinak mi vysvětli na co chceš lepší GK , když máš ten procesor uplně slabej, sice dvujadro ale ta frakvence... taky na co 4 gb ramky když ten zbytek s tim nic moc neudělá

kup si gigovou ramku za pár šupů, chladič na procesor a budeš spokojenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je na ní tak libovýho ? ta lapá po dechu už v crysis na střední...

a co takle použít alternativu a ušetřit ? Na co nvidia když máš málo penez, kup si ati

Jinak mi vysvětli na co chceš lepší GK , když máš ten procesor uplně slabej, sice dvujadro ale ta frakvence... taky na co 4 gb ramky když ten zbytek s tim nic moc neudělá

kup si gigovou ramku za pár šupů, chladič na procesor a budeš spokojenej

klidek je mu 12 :)

procesor neni zas tak zlej frekvence 2.1 GHZ neni spatna,,spis uz je to trosku starsi model ale vykon staci v kombinaci z lepsi grafikou neni spatnej,,ramky bych dal treba na 3GB , 32bitovej system si stejne vic nevezme a na hry to staci.Nevim proc 8800GT kdyza ty samy prachy mas 9600GT nebo 9800GT a od ATI HD 4670 nebo skoor 4830...ta 8800 je uz stara..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muj konečný verdikt - kup si jakoukoliv ramku a dorovnej to na 2gb, za pár stovek si kup fakt kvalitní chladič na CPU

Jinak se tohle nedá upgradovat , buhví co máš za desku když ta GK je přez AGP :D:D:D

jestli chceš hrát hry tak si kup xbox :D

btw : mě je taky 12 a co ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nutne vse potrebujes novy? :oops: ?

ja bych koupil tak 2gb ram (to bys mel 3gb), nejakou mainstreamovou/low-end grafiku, neco ve stylu 8800GT/9800GT/hd4850 (zapomen na to kushovno 8600gt jak ti kdosi doporucoval ;) ), prodal bych tvou kartu, zakladku, cpu a koupil bych na aukru cpu i desku...

myslim ze do ctyrky by ses vlezl s kartou, ramkama, MoBo i cpu, pokud by se ti podarilo prodat to tvoje :)

jestli desku a cpu menit nechces, tak ty ramky a vrazit to do grafiky, ale ten procesor je slaby na to aby poradne uzivil silnejsi karty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu