Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový typ "ochrany" u X360 her , UPDATE NEW FW 1.6 !


tomblake

Recommended Posts

  • Odpovědi 208
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Podle málo informací, co jsou k dispozici, to prostě na jakýkoliv mechanice s jakoukoliv verzí ixtreme fimwaru nepustíš. Jediný na čem to jde, jsou ještě starý xtreme firmwary, který umožnovaly spouštět i "unstealthed" zálohy, ale to už snad ani nikdo nepoužívá.

Ja na live nehraju takze mam ve svem Xku s MS28 Xtreme5.3 a nejen ze mi jdou ty nove hry ale taky jeste XBOX1 z jednovrstvych DVD. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je to u upgradu firmware mwchanyky musi se xko rozebrat a mechaniku pripojit k pc a nebo to jde nejak jednodusej
jj taky bych se chtel zeptat,to budu zase muset za flasherem aby mi tam nahral new fw??nebo to de nak normalne jako update fw u psp?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale, kde jste vycetli, ze to bude 1.51, co jsem nasel, tak se vsude mluvi o 1.6.

[02:10:06] <+c4eva> ix1.51 for sammy,benq,liteon under going initial testing, full wave 3 support!

[02:13:53] <+c4eva> was quicker to do 1.51 now, then a 1.6 after this, to get the games booting again on ix!

[02:16:23] <+c4eva> working on hitachi ix1.51 now, end of week hopefully!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co vsichni silite pokud vim je jeste asi tak 1000povedenyh her z minulosti ktere by jste si taky radi zahrali zase takova tragedie to neni.

ja bych stejne rekl ze se najde nejaka vobcurka jak to nakonec taky pujde.

snad budes mit pravdu a ja si jeste vystacim i se starsi verzi fiírmware ...

jestli sem to dobre pochopil tak novy hry me firmware 1.5 vubec nebude cist a nebo mi hrozi jen ban diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu