Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

VGA kabel pro XBox 360 GOLD


Suicider

Otázka

Cus , koupil jsem koupil jsem si VGA kabel abych mohl muj xbox pripojit k LCD monitoru ,vcera mi kabel prisel vse jsem napojil,hral jsem si s rozlisenim v nastaveni xboxu,ale obraz je priserny,dokonce i s duchama . Kabel jsem si koupil pac jsem vsude cetl jak je obraz kvalitni oproti stare TV ,ale u me je to naopak. Kazdou radu uvitam.Nevim jestli je to kabelem ci prackama :)

Mam tento monitor : http://www.nejlevnejsipocitace.cz/shop/samsung-2233bw-22lcd-cerny-2ms-200001-dvi-p-36818.html

A kabel jsem koupil na aukru za cca 350,-

Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Mám taky neoriginální kabel a hází mi to duchy taky.A to sem za něj dal 600.Holt jedině origo microsoft.

600 za neorigo? To je zlodejina. Na aukru se obcas vyskytne original za 300 kc.

Jinak ja mam origo i neorigo a kvalita je stejna, ale asi zalezi na kusu, jinak srovnavat se to s HDMI neda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

"Elektromagnetické stínění elektrických propojovacích kabelů je systém opletení či jiného obalení izolovaného vodiče jiným vodičem. Je využíván princip Faradayovy klece, což poskytuje ochranu signálu vnitřního vodiče před rušivými vlivy okolního elektromagnetického pole.

V praxi jednoduché stínění neposkytuje dokonalou ochranu před rušivými vlivy. Jsou proto využívány různé pomůcky, např. několikanásobné stínění nebo symetrické vedení signálu." stačilo 10 sekund... věděl jsem to ale tady to máš přesně....

Jinak mám kabel asi za 300 kč a funguje bezvadně, samožřejmě NEoriginální :-) link:

http://www.sintech-shop.cz/shop.php?cat=Xbox%2FXbox360_Xbox360&sess=b183e352131e99006bcbe0a2495e32a0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To by me taky zajimalo, jaky je rozdil mezi tema originalnima a neoriginalnima kabelama. Koupil jsem si kabel pres aukro ze sintech-shop.cz a mel jsem pres celou obrazovku serednou caru, tak jsem jim ho poslal zpet a novej uz je lepsi, ale porad tam jsou jemny duchove a sum. Mozna by to vypadalo stejne i z kabelu od Microsoftu.

Kazdopadne, pokud chces zkusit ten origo kabel, tak si ho obednej pres net a kdyz to bude stejny, tak ho do 14 dnu vrat a daj ti zpatky prachy.

Skoda, ze muj XBOX nema HDMI vystup, bylo by to jednodussi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To by me taky zajimalo, jaky je rozdil mezi tema originalnima a neoriginalnima kabelama. Koupil jsem si kabel pres aukro ze sintech-shop.cz a mel jsem pres celou obrazovku serednou caru, tak jsem jim ho poslal zpet a novej uz je lepsi, ale porad tam jsou jemny duchove a sum. Mozna by to vypadalo stejne i z kabelu od Microsoftu.

Kazdopadne, pokud chces zkusit ten origo kabel, tak si ho obednej pres net a kdyz to bude stejny, tak ho do 14 dnu vrat a daj ti zpatky prachy.

Skoda, ze muj XBOX nema HDMI vystup, bylo by to jednodussi.

Ja jsem ten neorigo. kupoval nekde v Brne, ale na jmeno si ted nemuzu vzpomenout, zkus pogooglit.

A rozdil mezi orig a neorig jsem nepoznal.

Ale asi zalezi na kusu a jinych vecech, je to jak s HDMI kablem, nekdo potrebuje kabel na 1000 kc, a jinymu i na plasmu staci kabel za 150 kc (znamy to tak ma) a obraz ma stejny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sry za OT ,ale když se tu řeší ty TV kabely tak bych se chtěl taky na něco zeptat..známej mi dal kabel kterej má šest cinchů , klasika červenej,bílej,žlutej a pak modrej,zelenej,červenej na scartu co vede do xboxu můžu přepínat mezi HDTV a TV módem.Tak sem se chtěl zeptat jestli obraz na HDTV televizi bude stejnej jako kdybych si koupil sólo HDTV kabel..víte jestli to není jen pouze nějaká lehčí náhražka ^^ nebo jestli je to nějakej epesní universal 2v1

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Dle meho nazoru jelepsi to propojit pres hdmi nez pres dnes uz celkem stary d-sub konektor , pokud mas na telce tu moznost...

Navic je kabl hdmi--dvi mnohem levnejsi nez VGA kabel.

Zvuk se pak vyvede normalne pres AV vystup , treba kablem co je v baleni ke konzoly.

Pouziji se jen 2 cinche (cerveny a bily) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nechapu, proc sis nekoupil monitor s HDMI, za tu cenu co stoji ten Samsung se da koupit hodne nalozenejch monitoru, treba ja mam tenhle http://www.gigacomputer.cz/cs/zbozi/40589-22-lcd-hp-w2228h.html , sice neni FULL HD, ale mas k nemu i HDMI kabel a obraz je suprovej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ja koupil tento monitor uplne novej za 3000,- :) nekup to a netusil jsem ze budu kupovat xka,ty jsem koupil taky za super cenu :)takze proto nemam monitor s hdmi :)jinak diky za rady vsem

Cau...tak zase otravuju,pac jsem fakt uz vytocenej :)tak jsem si koupil HDMI-DVI kabel,obraz parada,akorat tam nemuzu narvat origos kabel od microsoftu ,kvuli zvuku,pac je moc sirokej a proste to tam nedam,tak uz fakt nevim co s tim mam delat :(((((((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No ja koupil tento monitor uplne novej za 3000,- :) nekup to a netusil jsem ze budu kupovat xka,ty jsem koupil taky za super cenu :)takze proto nemam monitor s hdmi :)jinak diky za rady vsem

Cau...tak zase otravuju,pac jsem fakt uz vytocenej :)tak jsem si koupil HDMI-DVI kabel,obraz parada,akorat tam nemuzu narvat origos kabel od microsoftu ,kvuli zvuku,pac je moc sirokej a proste to tam nedam,tak uz fakt nevim co s tim mam delat :(((((((

Musis ten origos kabel od microsoftu malinko rozebrat. Kdyz bude chvili googlit, tak jsou na netu navody i s obrazky.

EDIT:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu