Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Soutěž o psp a další


Negto

Recommended Posts

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je tam jenom datum a to 4.3 a nick brians...........(čas není)

Datum: 4.3 ?

To je dost zvláštní, to já teda 100% nebudu v tohle datum jsem se těžko mohl regnout, když jsem vůbec ještě o této soutěži nevěděl.

A nejsem tam registrovanej víckrát?:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najedeš do profilu člověka,kterého chceš mít ve přátelích,pod avatarem klikneš na ikonku Přidat ke kámošům.....Teď mu byla odeslána zpráva,kterou najde na svojem profilu v ikonce Co je nového? a jestli potvrdí přáteství tak se máte v kámoších....

Poslal jsem ti pozvánku...............:-)

Tak to:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se v tom moc nevyznám to nechám na modech,ale newím kdo tu chtěl nalákat lidi na ara-bux a ani se neuráčil říct,že z nich bude těžit money..........

Njn´

Ale zde jsou odkazi na weby,které se týkájí psp,tak já jsem přidal tuto soutěž o psp a myslím si,že jsem upozornil,že s toho budu mít body a nikoho nenutím k registraci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se v tom moc nevyznám to nechám na modech,ale newím kdo tu chtěl nalákat lidi na ara-bux a ani se neuráčil říct,že z nich bude těžit money..........

Njn´

Ale zde jsou odkazi na weby,které se týkájí psp,tak já jsem přidal tuto soutěž o psp a myslím si,že jsem upozornil,že s toho budu mít body a nikoho nenutím k registraci

sak prave ze jsem te chtel ponaucit z chyb vlastnich :lol: ale nebylo to nic proti tobe ani proti tomuhle topicu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu