Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pro koho


Kometa

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Je mi 22, studuju na vysoké, hrám se věnuju od svých 7 let. Studuju českou literaturu, takže humanitní obor s předměty o estetice atd. atd. atd. DS mě fascinuje. Chtěl jsem původně PSP, ale má malé portfolio her - God of War je fajn, ale už jsem ho dvakrát hrál na PS2. Patapon je vlastně jediná opravdu zajímavá hra, kterou bych chtěl zkusit. Za to na DS je toho spousta. Aktuálně hraju Another Code a jsem toho názoru, že tohle by měl být nový standard adventur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Me je temer 25, parim odjakziva a zkousel jsem mnoho konzoli.

Prvni krucky byli na "vietnamskych videohrach" (predelavka segy, nesu apod.)

Presel jsem pres PC, u znamych PS1, PS2, pres mobilni gamesy (ngage classic, klasicke java hry na dalsich mobilech a ngage 2.0 na Nokii N81)

Nyni parim na NDS a PSP a oboji ma sve plusy a minusy.

Kazdopadne je temer jedno kdo na nich hraje. Hry jsou hezky zpracovane pro vsechny v rozmezi 3 - ?? let (btw. na NDS paril i muj znamy, a tomu bylo neco kolem 50ti let)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu