Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Bloodlines


adiZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 518
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No musím říci, že na poměry psp je tahle hra dobrá... Tedy hrál jsem ji asi jen hodinu a jsem zvědav jestli ji dohraju. Protože na PC se tak nestalo kvůli strašnému stereotipu...

Takže se ptám těch co to už dohráli: stereotip nebo zábava? V prespektive bavili jste se od začátku do konce nebo jste se modlili kdy už to konečně skončí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to hodnotím:

+celkem rozlohelost tzn. můžeš všude skákat, zabíjet koho chceš atd..

+mise, které mají náplň

+grafika působí věrohodně na to, že se jedná o PSP

+líbí se mi zůstání prvků jako při nějaké speciální útoku se vám obrazovka přiblíží.

-zdá se mi to v mlze. Takové prostě tmavé. Spíše do hororu. Na pc byli barvy krásně rozzářené, což mě teda u PSP příde naopak.

-ovládání se mi zdá blbě využité. např. ty kamery, že se musí dělat křížkem atd... nechápu

-minimapka na které nevidím vůbec nic

-trochu mi vadí stále to přebíhání

-čekal jsem více lidí na ulicích. Skoro nikde nikdo. U pc to bylo o dost živější.

Čekal jsem trochu více, ale verze na psp se celkem zdařila.

Takových 75% bych to hodnotil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musím říci, že na poměry psp je tahle hra dobrá... Tedy hrál jsem ji asi jen hodinu a jsem zvědav jestli ji dohraju. Protože na PC se tak nestalo kvůli strašnému stereotipu...

Takže se ptám těch co to už dohráli: stereotip nebo zábava? V prespektive bavili jste se od začátku do konce nebo jste se modlili kdy už to konečně skončí?

Je to celkem zabavny. Jen je skoda absence multaku. Stereotypní to neni. i když občas ano.

a kdyz to dohraju a chci hrat volne. jako delat vedlejsi ukoly atd... tak si musim vybart v hl. menu nejakej usek?? :)

presne tak

BTW, uz to nekdo dojel na 100%???? nebo jsem porad sam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnu ja sem to nedojel protoze sem ted pujcil PSP (nekomu z rodiny) ale jinak jeto good hra ... ted asi moje nej ... a sem uz daleko se da rict ... ;) ... ale ten kouzelnik "The Bull" ten byl lehkej ... toho sem dal napoprve ... nechapu co nekteri resi ze je nejtessi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci nic rikat ale nejsou ty vase bugi tim ze mate hru , ktera tady jeste ani nevysla a navic stahnute buhví mozná naka laboratorni verze? treba ja si objednal originalku tak sem postnu as to dohraju jestli sem narazil na naky bug 8)

BTW vychazi 20.11 v cele ČR (teda pokud to zas nezmeni)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu