Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wanted: Weapons of Fate


yankee

Recommended Posts

Vcera pribudlo na XBL demo Wanted: Weapons of Fate.....kto ste to hrali, co nato hovorite? priemer, vyssi standard, vysoka uroven?

svoje poznatky som hodil do prvych dojmov....

http://www.hrajmobil.sk/sk/tematicke-clanky/wanted-weapons-of-fate-prve-dojmy-z-hrania

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zdarec pařmani mam problem s hrou wanted kterou sem dnes stahl z rapidu všude stejne linky.když ji vypaluji přes img burn jako každou hru tak tahle nefunguje. na xku naskoci mi ta hra jako video ukaže se jen logo xbox 360 a pise to play video. Vypaloval sem to uz 2x nevite co stim diky moc.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patch na Wave 3 hry(Umožní hrát nové hry na FW 1.4X-1.5):

Pro ty co zatím nechtějí čekat,nebo přeflashovat své xboxy a hlavně spíše pro ty kteří nechodí na xlive je tu takový malý patcher

-při tomto postupu hrozí zřejmě okamžitý ban!!!

-nové hry uploadované ode mě budou origo neopatchované,aby to šlo i těm co mají 1.51 flash...

návod:

1.Rozbalte archiv a potom spusťte ppf-o-matic3.exe

2.Vyberte ISO,které chcete patchnout(ISO FILE)

3.Vyberte patch v14-15.ppf,který je přiložen v raru

4.Dejte Apply a za pár minut je hotovo.

download:

http://share-rapid.com/stahuj/118196/patch-3rd-wave-xbox-360-www-newpct-com.rar?dealer_id=46225

Je to jen zkopírováno od Pcmakera, tak aby se neřeklo, že tu něco kradu 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patch na Wave 3 hry(Umožní hrát nové hry na FW 1.4X-1.5):

Pro ty co zatím nechtějí čekat,nebo přeflashovat své xboxy a hlavně spíše pro ty kteří nechodí na xlive je tu takový malý patcher

-při tomto postupu hrozí zřejmě okamžitý ban!!!

-nové hry uploadované ode mě budou origo neopatchované,aby to šlo i těm co mají 1.51 flash...

návod:

1.Rozbalte archiv a potom spusťte ppf-o-matic3.exe

2.Vyberte ISO,které chcete patchnout(ISO FILE)

3.Vyberte patch v14-15.ppf,který je přiložen v raru

4.Dejte Apply a za pár minut je hotovo.

download:

http://share-rapid.com/stahuj/118196/patch-3rd-wave-xbox-360-www-newpct-com.rar?dealer_id=46225

Je to jen zkopírováno od Pcmakera, tak aby se neřeklo, že tu něco kradu 8)

prosim o reupload na edisk klidne i za nejakej kredits diky - me nejde stahova z share rapidu diky moc nabizim prvni kdo me to upne na e disk ode me dostane thanks a 300crd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Patch na Wave 3 hry(Umožní hrát nové hry na FW 1.4X-1.5):

Pro ty co zatím nechtějí čekat,nebo přeflashovat své xboxy a hlavně spíše pro ty kteří nechodí na xlive je tu takový malý patcher

-při tomto postupu hrozí zřejmě okamžitý ban!!!

-nové hry uploadované ode mě budou origo neopatchované,aby to šlo i těm co mají 1.51 flash...

návod:

1.Rozbalte archiv a potom spusťte ppf-o-matic3.exe

2.Vyberte ISO,které chcete patchnout(ISO FILE)

3.Vyberte patch v14-15.ppf,který je přiložen v raru

4.Dejte Apply a za pár minut je hotovo.

download:

http://share-rapid.com/stahuj/118196/patch-3rd-wave-xbox-360-www-newpct-com.rar?dealer_id=46225

Je to jen zkopírováno od Pcmakera, tak aby se neřeklo, že tu něco kradu 8)

Jestli to mas odzkousene tak to hod klidne do tutorialu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Prosim o radu mam hru Wanted weapons of fate a kdyz dam play tak hra zacne nabihat a pak se me zepta jestli chci nejakej update kdyz dam ano tak si nacte nejaky data a pak vyskocito zo ze je disk spinavy (zkousel sem to vycistit a nepomohlo ) at ho vycistim... pritom je naistalovany na disku... nevi nekdo co je to za update... podzimni daschbord uz mam naistalovany... tu verzi co je tady na foru .. pise mi to tuhle hlasku...

An update must be apliked to your console to play thing if You decline this update... You will not be aply to play this game yes update now

no update

- nebo ma nekdo update pro wanted - co vyzaduje pro spusteni

jestli mel nekdo stejnej problem a nebo ví jak to resit tak poradte nabízim credits + thanks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz sem na to prisel asi budu muset naistalovat posledni update daschbordu ... kdyz dam ne tak se hra automaticky vypne a resetuje konzoli zkusim updatovat daschbord...

Po updatu daschbordu hra jede diky za rady a pls LOCK

nevi nekdo jak ve Wanted weapons of fate mam (sebrat )ziskat treba samopal furt mam jen ty pistole diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samapol jo? a jak bys pak střílel zy zpomalene kulky?já už jsem daleko a najdeš tam pak takove dva kulomety po otci celkem sranda:-D

uz sem to taky dohral a ty uzi nebo co to je byly dobry ale klidne se tam mohli zbirat zbrane samozrejme bez moznosti pouzit zakriveni kulky, pak by to byla vetsi zabava nez porad strilet jednim kverem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Stáhl sem wanted od pcmakera..(nemám nejnovější fw takže sem to patchoval)

patch proběhl vv pořádku žádný problém..

ale po projetí tutoriálu pak té první mise jak se má u konce sejmout ne swat stým štítem.. naběhl další tutoriál stým točení těch kulek a po splnění se mi hra sekla.. říkal sem si no co retnu to zapl sem to znova dal resum game a naskočí mi jen ten obrázek k tomu jak sem tam měl točit ty kulky a nic...

dvd se točí ale prostě nci se neděje pokaždé se to u toho hryzne a pak jenom vypnout a zapnout xko nevím kde je chyba:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znova vypálit_?

tým to nebude výpalil sem to dobře bez jediného problému....

a jinak sem už předtím vypálil nějakých 15 her a u žádné nikdy problém ale tohle byla první hra do které sem dával ten patch aby to jelo..

ale patch taky proběhl bez problému tak nechápu čím to je..

edit: mám totiš už jen jedno dvd tak nechci ho ničit zbytečně šak proč by se to mělo vypálit špatně když tam žádný problém nebyl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych řekl že to bude DVDčkem mě už to u ňákých her STARÝCH taky dělalo, na jaké dvd pálíš hry ?

normal verbatim..

už sem to vyřešil tentokrát sem patchoval hru tým co upl pcmaker a už to jede..

předtím sem použil ten od Romea možná byla chyba v tom..

hlavně že už to faká :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu