Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red alert 3


Relaxo

Recommended Posts

Zdarec all.

Nevíte někdo náhodou co všechno bude v Red Alert 3 co má vyjít 26.3 na PS3 ? Na jednom hernim servru píšou že to bude klasickej Red Alert 3 co už je nějakej ten měsíc na PC ale třeba na GAME TV píšou že to bude Uprising.

Tak jak teda ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jako to je největší kámen úrazu jako totálně podělaný ovládání. Hrál sem RED ALERTA 3 na PC a bavil mě ale tady mě to díky ovládání akorát nas..lo. Kdysi sem hrál i RED ALERTA na PS1 a tam to bylo v poho nevim jako proč to tahle podělali.

Nevim možná si na to ovládání člověk zvikne ale rozhodně nezaplatim nynější cenu RA3. Později ale určitě pořídim ale jen jako fanda RTS né pro požitek z hraní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten zvuk niekedy vypadava aj mne ,, treba restartovat hru .. myslim,ze to opatchuju :)

@Relaxo: toto a halo wars (skor RA3) su najvymakanejsie konzolove strategie,ovladaju sa na gamepade UPLNE PERFEKTNE,neviem co tu trepes somariny,ze to ma sprasene ovladanie,ovladanie je na jednotku... a kedze ma tvoj protivnik tiez len gamepad,nemas sa naco vyhovorat.Pokial si lavy,,nelez hrat strategiu na konzole ;)

Inak tym co vahaju nad kupou= paradna strategia s vymakanym ovladanim a grafikou ,, jasna kupa ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
zajímal by mě rozdíl mezi xbox verzí a ps3 verzí nemá někdo video? screeny?

i když pro mě red alert 3 je naprosté zklamání ... je to divná hra ... pro mě nejlepší je yuris revenge a vždy bude :)

mrkni na youtube a na Gametrailers , tam tyhle srovnávačky jsou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu