Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XLINK MULTIPLAYER


yukiss

Recommended Posts

  • 11 months later...

poud mas doma wifi klic, kterej umi AP, tak si klidne zahrajes -- ten X-Link prave dela, ze vytvori tunel mezi 2 PSP (nebo i vice - jako to dela hamachi na PC) a muzete hrat hry, co jdou jenom pres Ad-Hoc -- ale musis byt blizko Int site no ... ale jestli mas WIFI klic, tak v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poud mas doma wifi klic, kterej umi AP, tak si klidne zahrajes -- ten X-Link prave dela, ze vytvori tunel mezi 2 PSP (nebo i vice - jako to dela hamachi na PC) a muzete hrat hry, co jdou jenom pres Ad-Hoc -- ale musis byt blizko Int site no ... ale jestli mas WIFI klic, tak v poho

Maximus a pomohl by si mi na ICQ?? s tim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leda scheisse ze staci neco co umi AP-proc si myslis ze se to jmenuje Xlink?:blink: No protoze to na cem to chces spustit musi umet Xlink...takze kdyz budes mit router a budes se o to pokouset tak ti to nepude pokud nema xlink:roll: Jinak kdyz instalnete ten program tak tam pak mate odkazy na navody atd.bla bla..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leda scheisse ze staci neco co umi AP-proc si myslis ze se to jmenuje Xlink?:blink: No protoze to na cem to chces spustit musi umet Xlink...takze kdyz budes mit router a budes se o to pokouset tak ti to nepude pokud nema xlink:roll: Jinak kdyz instalnete ten program tak tam pak mate odkazy na navody atd.bla bla..

ja mam ten klic WN322G asi nic co???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nikde na netu sem nenasel ze by to melo Xlink takze ses v riti no...ja mam ZyXEL G-202 a ten ma Xlink(teda alespon to ty parchanti pisoun a krabici:lol::lol: )

Tak testni jestli to funguje pls. Že bych si ho taky koupil. Je za solidní cenu http://shop.1go.cz/frontoff/?d=1253408

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se neptejte, já to přes Xlink nikdy nezkoušel, jenom říkám, že je jedno, jestli máte Klíč, nebo Router, jít by to mělo přes obojí, jenom najít návod, jak to zprovoznit -- já hraju adhoc ve škole (sme 4) a infrastructure normal pres router doma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak testni jestli to funguje pls. Že bych si ho taky koupil. Je za solidní cenu http://shop.1go.cz/frontoff/?d=1253408

Sorry ale nemam doma net takze to na ten Xlink testnout nemuzu...ja osobne bych si koupil wifi max pac si myslim ze je dobrej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu