Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia


mathysek

Recommended Posts

jn me nejde vyhrat ten zavod.. furt se hazim do driftu az nakonec se vzdicky obratim :( nemate nekdo nejakou vychytavku? :D mam ceskou verzi..

Jeď skratkou a až dojedeš za ní tak zmáčkneš na numlocku 0 a tě to hodí na start, právě sem to našel, já osobně závod vyhrál sám bez bugů apod.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest /*B(L)ackFiRe*/

ja ji dohral uz asi před rokem mel semto čz ale doufam že mafia 2 bude jeste vetsi bomba a jak sem videl nejakou tu recenzi tak se to bude podobat kmotrovi......alespon v prvcích hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi já to vyhrál i bez té nuly.... ale už se těším na mafii2 a co extrémní jízda baví vás v mafia 1 ?? me bavila.. :D ale už hraju jen cs:s ptže MAFIU už jsem dohrál

css jedine. jinak kdyz mi prijde pod ruku FC2 nebo crysis tak taky nepohrdnu :) Mafii mam na notebooku a vubec me to nebavi. je to spatna grafika :D klasika to jo, ceska, supr ale grafika mi nevyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JUe to super hry jako grafika z dnesnima hrama nic moc :D ale na tu dobu kdy to vyslo tak je v pohode ale myslim ze i ted ta grafika neni nejhorsi.

Ale mel se problem z mysi na ty strese jak vas honi poldove :-(

Ale hodne se tesim na 2 snad to bude taky dost dobry ale podle videii co jsem videl myslim ze to bude super hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz sem ji dohral nekolikrat jelikoz hraju jen auta a strilecky byla pro me super zavod nebyl tezkej kdyz sem ju mel dohranou asi po 5 stahl sem si 21 misi akorat chyba ze pribeh nedaval smysl musel sem zabít salieriho... dohral sem ji bez cheatů a bugů. akorat extremni jizda je supr a jeste je supr kdyz v jizde oddelate secky poldy nasednete do tramvaje a strilite mafiany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokec o mafii je to stara super klasika a nemela by lezet v postrani

Mafie je stará kravina a patří na smeťák počítačovejch her:!: I s dvojkou co ještě nevyšla, a ani by nemusela... :roll:

GRAND THEFT AUTO series RULEZzZzZz :psp: ano přátelé, už od prvního dílu 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu