Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Supercard lite microSD s Rumble packem - zadost o pomoc


penthaler

Otázka

Pred nedavnem (4 mesice zpet) jsem si poridil NDS Lite a slot1 kartu od Acekardu (Acekard2 se systemem Akaio 1.4, 4GB microSD).

Vse jede jak ma a byl jsem spokojeny. Ale jen do doby, nez jsem chtel trosku upgradovat.

Do slotu2 jsem si poridil Supercard.lite SD s rumble packem (3 in 1), na oficialnich strankach jsem stahl software na konverzi her atd, ale jsem z toho nejaky mimo a zatim jedine, co jsem na tom spustil jsou savy... (to je vlastne jedine, co mi po konverzi NDS zobrazi).

Muzete nekdo poradit jak na to, abych tam alespon neco rozchodil? popripade me ukamenujte za opravdu "chytry nakup"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nevim, zda jsou bratri z ciny trosku mimo, nebo jen nedokazi napsat POTREBUJES JESTE JEDNU KARTU... Ale v nasledujicim odkazu se tam ani slovickem o nicem takovem nezminuji.

http://eng.supercard.cn/manual/sc_lite.htm

Jestli je tomu opravdu tak, tak to opravdu byl kauf za vsechny prachy...

V manualu je potreba jen to, microSD a pc s konvertorem.

btw na youtube jsem nasel typka, ktery pres tu samou kartu spousti i filmeky, ale NEMEL VE SLOTU1 ZADNOU KARTU.

Odmena kdo mi s tim pomuze... :D

EDIT: kontaktoval jsem technickou podporu, doufam, ze si s tim budou vedet rady (krom tohoto fora jsem zabrousil i na jedno, kde se zabyvaji kazdou kartou... a zda se ze SUPERKEY je asi jedina moznost... zatim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu