Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Limitované edice PSP


T-o-mmy

Recommended Posts

  • Odpovědi 163
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

těch edicí už vyšlo nepočítatelně...chybí ti např Monster Hunter Freedom edice, Resistance a spousta dalších, o kterých si u ná smůžeme nechat jen zdát :D

díky za info tekku

monster-hunters-g-psp.jpg našel jsem jen tenhle monster hunter ale ostatní ne.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jn taky mam edici daxter ale vzhled je stejnej.. presne toto:

no a kdyz mas daxtera.. dohrals to? ja ted parim ratcheta ostosest. je to nice hra. 8)

nektery nevypadaji spatne, ale me se precejenom nejvic libi normalni psp bez edice, idealne bila barva)

me se z designovejch edic nejvic libi asi starwars.. az na ty cerny tlacitka :) myslim ze je i bilej GoW ne?!

samozrejme je nejlepsi mit cisty PSP.. je to cool :) barva je otazkou majitele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Street Edice ... někdo ji na foru aji prodává

sice jsem nenasel zadno pro street edici ale tohle je taky nfs tak co: :) 2489.jpg

Neni bílí :D

to samozrejme vim, ze je cerveny. rikal jsem, ze existuje snad i bily :roll::cheesygrin:

PS: nauc se psat cesky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tato limited edice docela good 8)

star-ocean-psp.jpg

pak tady japan edition nějaký ale nevím jestli tu je protože některý obrázky mi nejdou jako vidět tak jestli tu sou tak sory

wytepsphj8vi6.png

a nejnovější psp v dissidia(nebo nějak tak) edition http://www.mypsp.com.au/img/gallery/full/8N3B369W.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tato limited edice docela good 8)

star-ocean-psp.jpg

pak tady japan edition nějaký ale nevím jestli tu je protože některý obrázky mi nejdou jako vidět tak jestli tu sou tak sory

wytepsphj8vi6.png

a nejnovější psp v dissidia(nebo nějak tak) edition http://www.mypsp.com.au/img/gallery/full/8N3B369W.jpg

Dissideu jsem psal a to dalši Japonsky tu je a Tu star ocean jsem našel taky, ale zdá se mi to fake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu