Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Limitované edice PSP


T-o-mmy

Recommended Posts

  • Odpovědi 163
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Edice se vubec nijak nelisi. Proc by taky meli :) Nevidel jste nekdo nahodou nejakou edici (jiny kryt) u PSP 3000??

PS: U Madden se myslim lisi jen barva (modra) ale zezadu je to to stejny ne?

EDIT: tak potvrzuju sve tvrzeni ze madden edice je ''jen'' modra (bez obrazku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli jde někomu o to aby měl vzhledově pěkné psp tak at si koupí samolepky :wohow::D:cheesygrin:

To jsem čekal, že někdo řekne.Hele najdi mi metal geard solid pod 5000Kč.Hm?Co?Nenajdeš.Také to má svoje výhody, a jestli sis nevšim, tak o tyhle edice je celkem zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sadet 6k je hodně ? já za PSP 2000 JPN FF7CC Limited edici na 77,777 kusů dával 10 k :)

U sadeta to druhy je fake a to první je pravé.

přesně naopak... to první jsou jen blbý samolepky.. to druhý je limitovaná edice PSP 3000 FF Dissidia :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně naopak... to první jsou jen blbý samolepky.. to druhý je limitovaná edice PSP 3000 FF Dissidia :roll:

jj presne tak! sice jsem to videl az ted ae bije to do oci.. uz ze neni videt samotne kolecko mluvi za vse :D

tak preci jenom je psp 3k i s inym krytem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alexx: j j jdu to spravit jinak to vypadá na FAKE

nasel jsem ještě: redblackpsp.jpg

To první je Spiderman, ale ze zadu je celí černý.A ty čáry jsem na něm nikdy neviděl.Takže nejspíš úprava.:)Jinak by bylo dobrý, kdybys na začátek tohoto topiku hodil ty pravé limitované edice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu