Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Limitované edice PSP


T-o-mmy

Recommended Posts

  • Odpovědi 163
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Blue je hezkej .. Upravil jsem první stranu jestli jsem nanějakou zaopměl,napište mi tady. Jinak nedávám na první stranu ty PSP např. rachet and clank nebo daxter edition protože jsou stejné jako PSP ice silver

no jasny, ja osobne te chapu.. :D jde jen o to aby lidi vedeli, ze to tu je :D

jinak UFO edice je fake uz jsen podle toho napisu dole v rohu ''Back kit also availible''

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemeli by mit ty japonske edice prohozene tlacitka X a O? Nebo je u tech japonskych PSP prohozena jenom funkce tech tlacitek? Nebo jsem uplne vedle? :D

je přehozená jenom funkce, takže potrvzuješ kolečkem :D

strašně to člověka zmátne, když to má v ruce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna věc:Existuje takovej prostředek jménem INTERNET(o5 se potvrzuje že lidi s nim stále neumí) a stačí zadat v Googlu PSP Final Fantasy VII Crisis Core Edition a jen se dívat........

http://www.techshout.com/gaming/2008/12/limited-edition-crisis-core-final-fantasy-vii-psp-announced/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna věc:Existuje takovej prostředek jménem INTERNET(o5 se potvrzuje že lidi s nim stále neumí) a stačí zadat v Googlu PSP Final Fantasy VII Crisis Core Edition a jen se dívat........

Trapaaas :D

ty se radši koukej asi taky neumis s internetem :D

my myslíme tohohle týpka s COD edicí :D:D

takovejch limited edic je nepočítaně a ja mam COD vypada jako normalni black ale vzadu ma vylepšene umd dviřka a ve předu je je zbran + vojak(amík)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu