Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP ve škole. Jaké s tím máte zkušenosti?


AlexXx

Recommended Posts

  • Odpovědi 152
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jako ja,rict ze jim ho nedas a esi ti ho beztak seberou tak ze to ohlasis na policajty jako kradez ale kdyz reknes ze nedas tak ja mam z toho vestinou nakej postih ale mne uz to nak nestve ty trapny poznamky atd. v chemii mne ucitelka posila vzdycky za dvere tak parim co to de a su tam aj treba celou hodinu pac nechci sedet vedle jedny smradlavy holky tak du za dvere protoze odmlouvam a su drzej ale mne to neprijde:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

U mě je to celkem v pohodičce :D

1, Když jsem ho měl poprvé, tak sockovali ale posílal jsem je do prde*e.

2, Ted už nesockujou, protože ví, že je čeká stejná odpověd :D

3, Naneštěstí sedím ve druhé lavici, ale naši učitelé jsou líní takže mi je to jedno :)

4, Nikdo mi ho zatím nepolil/či jinak nepoškodil.

5, .... a kdyby náhodou jo, tak se ten dotyčný asi nevrátí domů... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřív sem pařil celý dny ted už mě paření vůbec nebaví už sem nehrtal tak měsíc, už jenom koukam na filmy.... nemit ty filmy tak ho prodam.... ve skole to moc neresi jednou ucitel koukal jak parim GTA a rek na to ti muzu rict jenom jedno TY VOLE a to me fakt jako dostalo ae kdyz sem paril tak sem byl s ucenim uplne v prde*i takze ted radsi davam poroz....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na to somrování dobré, ale to bude časem dobré, jak je přestane bavit to, že je "většinou" pošlu někam.. no jinak půjčím to třeba spolužákovi, ale zas jak vidím jak úplně kliká mačká úplně všechny tlačítka násilím atd.. tak už mu to rači beru. Jinak učitelé v pohodě, ti si myslí, že třeba počítám příklad v matematice na kalkulačce nebo tak a tak nic neíkají.

Jinak dneska mě učitelka dostala celou hodinu na suplu pařím na PSP a učitelka aha takže jediný ... ... .... M.... počítali, takže je tu pro paní učitelku zapíšu ať jim dá pak jedničku, tak sme svíjel. :-D Je to dobrý no užíváš si zábavy a zároveň zaháníš nudu a učitelé tě ještě chválí. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou se kámoš díval přes rameno, jak hraju GTAčko a z housky mu vypadl uherák s pórkem mi přímo na display. Ani nevíte jak se ta mastnota z plastu těžko dostává.

Proto PSP do školy už moc nenosím.

Tak nejdriv rikas ze ti to spadlo na dislay a pak ze se to z plastu spatne dostava.. Je to tak blba nahoda, ze nechapu, ze sse kvuli tomu bojis nosit psp do skoly :roll:

PS: Thanks sjem dal omylem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejdriv rikas ze ti to spadlo na dislay a pak ze se to z plastu spatne dostava.. Je to tak blba nahoda, ze nechapu, ze sse kvuli tomu bojis nosit psp do skoly :roll:

PS: Thanks sjem dal omylem

Od toho mas tlacitko Remove thanks vlevo od sveho thx.

Covece.. z housky na psp, to te lituju :D Doufej jen ze ti nejaka mastnota nekam nezatekla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

no aj s tým nemám nejaké extra zážitky ale s kamošom občas dáme ad-hoc..alebo len tak chatujeme cez triedu cez ad-hoc messenger :D

ale raz keď ten kamoš na tom hral cez hodinu tak učiteľka sa ho spýtala že čo to má pod lavicou tak jej radšej dal svoj mobil a hral ďalej :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu